Brak faktury, paragonu.

Brak faktury, paragonu.

10 Gru 2012, 18:09

Proszę o pomoc. Cztery dni temu w prywatnym warsztacie samochodowym wymieniono mi część (prawdopodobnie część nowa - silniczek do przedniej wycieraczki). Przy odbiorze samochodu poprosiłam o fakturę lub paragon. Nie otrzymałam jej. Obiecano dostarczyć ją dzisiaj, nie dostarczono. Na chwilę obecną nie posiadam żadnego dowodu na to że samochód był w naprawie czyli nie mam żadnej gwarancji na nową część. Co mam dalej robić ?
topona
Obserwowany

Auto: Mercedes

Re: Brak faktury, paragonu.

10 Gru 2012, 18:16

możesz iść i poprosić żeby dali,
jeśli dałeś kase to szczerze mogą Cie mieć w poważaniu, bo nie masz żadnej karty przetargowej, możesz postraszyć urzędem skarbowym w razie braku reakcji zgłosić warsztat do US
tyle
Panowie!! Co JEST!! Ciśnienie mi spada! ;)
pocieszny
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 1
Miejscowość: z błota ;)

Brak faktury, paragonu.

10 Gru 2012, 18:47

Dziękuję za pomoc :) zadzwoniłam, postraszyłam :D i jutro mam otrzymać fakturę. Zobaczymy czy rzeczywiście ją otrzymam.
topona
Obserwowany

Auto: Mercedes
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006