Budowa i diagnostyka układów zawieszenia, praca inżynierska

07 Sty 2015, 21:46

Witam :yes:

Z racji, iż studiuje elektronikę i diagnostykę pojazdów trafił mi się o to taki ciekawy wyżej podany temat pracy inżynierskiej do napisania :D , a ze terminy zbliżają się wielkimi krokami to wypadałoby wreszcie coś zacząć pisać...
Od razu piszę, że temat nie jest założony po to by ktoś za mnie coś robił itd....
Od dłuższego czasu śledzę forum i wiem, że wiedza jaką Panowie posiadacie w tym temacie jest ogromna i z racji fachowości tego forum postanowiłem założyć ten wątek i liczę, że mi w jakiś sposób pomożecie :)

Głównie chodzi mi o podsunięcie jakiegoś pomysłu odnośnie tej pracy o czym byłoby warto napisać?

Może macie jeszcze jakieś pomysły odnośnie układów zawieszenia, czy opisywać na danym modelu czy ogólnikowo czy wiecie np. o czym warto napisać, a co lepiej zostawić w spokoju i chcielibyście się podzielić swoja opinią to byłbym wdzięczny.

Moja wiedza nie jest jakaś spora, gdyż dopiero się tego wszystkiego powoli edukuję i sporo rzeczy muszę jeszcze doczytać, tak więc jak macie też jakieś tytułu książek, artykuły, linki do których mógłbym zajrzeć odnośnie tego tematu to również byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam :wink:
ZigiXXX
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 12 12 2008
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: BMW E39
Silnik: 2.0 TD
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skoda Octavia - zmodernizowana trzecia generacja modelu
    Premiera gruntownie zmodernizowanej trzeciej generacji modelu OCTAVIA miała miejsce 10 stycznia w Akademii Sztuk Pięknych w Wiedniu. Podczas trwającej dwadzieścia minut prezentacji Prezes Zarządu ŠKODY Berhnard Maier ...