Buty puma Ferrari

28 Cze 2008, 22:09

Witam
Zna ktoś może jakieś opinie o butach puma ferrari engine? Jestem zaiteresowany tymi, ale nie wiem czy są oryginalne:
[link do oferty na Allegro wygasł]
Jeśli miał ktoś z nimi styczność, albo mógłby coś doradzić to byłbym wdzięczny. :roll:
Dziękuję, Mateusz
mateusz3476
Nowicjusz
 
Posty: 10

28 Cze 2008, 23:16

Pierwsze co zrób kolego, to wyszukaj na allegro takich samych bucików, ten sam model, tyle, że u sprzedawcy, który ma już "trochę" komentarzy, i zobacz jakie one są, i po ile $ sprzedaje ten ktoś takie same buciki. Jeśli cena będzie jakieś 200zł, to sam masz odpowiedź. Ja (nie z własnego, ale z kolegi doświadczenia) proponuję Ci, abyś wstrzymał się trochu z kupnem tych bucików. Owszem mogą być orginalne, ale nie ma pewności, bo ten ktoś doperio zaczyna sprzedawać. Mój kolega połakomił się również na "orginałki" (nie takie) i po przyjściu butów okazało się, że te znaczki "orginalne" były dorobione. W prawdzie PUMY orginalne buty nie są tak drogie jak choćby PORSCHE DESIGN Adidasa, ale jeśli chodzi o dodatkowe oznaczenie Ferrari, to trochę powinny kosztować takie buciki. 100zł to kosztuje wiele bucików na targu. To co ja widziałem, jakiś czas temu to podobne trochę do tych, też Ferrari (a przyglądałem się im, bo miałem dylemat między Porsche Adasia a tymi właśnie) i kosztowały 479zł w sklepie PUMA we Wrocławiu.
GDYBY PRZEDNI NAPĘD BYŁ LEPSZY TO CHODZILIBYŚMY NA RĘKACH :)
Bryann
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1894
Miejscowość: Jawor
Auto: Nie mam

27 Lip 2008, 22:08

Na moje oko to butki z Ukrainy :(
Mój chłopak przywiózł identyczne dla swojego kolegi, przyjrzyj się dobrze na przybliżeniu tym wszystkim znaczkom...
Herr Porsche miałby zaburzenia wzwodu na widok Cayenne...
klaudia9z
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 82

27 Lip 2008, 22:13

I przede wszystkim sprzedający nie pokazuje podeszwy buta od spodu, więc zapewne nie ma tam znaczka, co świadczy o tym, że buty NIE są oryginalne!
Pozdro :)
Herr Porsche miałby zaburzenia wzwodu na widok Cayenne...
klaudia9z
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 82

30 Lip 2008, 18:29

Według mnie nawet sama cena budzi podejrzenia...
Architek
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 150
Miejscowość: Zgorzelec

06 Sie 2008, 20:10

Jak kupiłem podobne za 100zł i raczej są podróby bo mi sie juz troche rozkeily a maja 3 miechy
peo2299
Nowicjusz
 
Posty: 4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne


30 Mar 2010, 10:30

peo2299 napisał(a):Jak kupiłem podobne za 100zł i raczej są podróby bo mi sie juz troche rozkeily a maja 3 miechy


odswiezam topic :P
uuu, no to podrobki niezle...ja za swoje zaplacilem swego czasu 3 razy wiecej, ale mam je do tej pory a chodze w nich non stop...najwygodn iejsze buty jakie w zyciu mialem chyba :)
wizard
Nowicjusz
 
Posty: 23

30 Mar 2010, 13:13

Czy nie lepiej zamiast kupować buty "sygnowane znaczkiem" kupić buty od producenta? nie mam na myśli Ferrari ale choćby Sparco produkuje własne ciuchy (oprócz tych typowo rajdowych).
zaq88
Nowicjusz
 
Posty: 16
Miejscowość: J-no