BYTOM - który warsztat jest dobry?

10 Sty 2009, 15:31

Witam,jak w temacie.Chodzi o remont zawieszenia w fiescie.Jesli ktos zna jakiegos dobrego mechanika to bede wdzieczny za namiary.
szejk
Nowicjusz
 
Posty: 3

26 Lut 2009, 19:26

szejk napisał(a):Witam,jak w temacie.Chodzi o remont zawieszenia w fiescie.Jesli ktos zna jakiegos dobrego mechanika to bede wdzieczny za namiary.



bardzo polecam moto-szlif znaja sie na rzeczy i naprawde tanio tylko ze jest w chorzowie na ul kalidego 75. a najbardziej nie polecam warsztatu na ul. hutniczej 26 w bytomiu klamia i kasuja jak z nieba. i wmawiaja ze zrobili wiecej i gowno prawda.
szczupak_82
Nowicjusz
 
Posty: 1

15 Lut 2012, 09:52

Odświeżę temat bo sama ostatnio szukałam dobrego mechanika w okolicach Katowic i przeglądałam stare posty.
Nie wiem jak z zawieszeniami ale ja polecam warsztat w Siemianowicach Śl. na Fabrycznej 15 U pana Mariusza Wieczorek - robiłam u niego rozrząd i jestem zadowolona. nie naciągali mnie na jakieś dziwne dodatkowe koszta, w ustalonym terminie odebrałam auto. Są ok, zreszta jak czytałam opinię na jakiejs stronce to faktycznie ma dobrą renomę. Warsztat nie pozorny ale warto było.
AQULA
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 7
Prawo jazdy: 05 04 2008
Auto: Nissan Terrano II 2.7TD 217kkm

22 Sie 2017, 12:28

Puszkina 3-przyjeżdżam tutaj za każdym razem kiedy moje auto wymaga serwisu, zawsze dostaje usługę na wysokim poziomie. Widać, że Panowie znają się na samochodach i wzorowo wykonują swoją pracę
gregorekp
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 12 08 2007
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: Mazda 3
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

04 Wrz 2017, 16:25

Potwierdzam
Puszkina (Bamal)
Warto oddać im swoje auto gdy coś szfankuje.
Szybko i profesjonalnie podejdą do tematu
Polecam
grelasss
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 01 04 2007
Przebieg/rok: 21tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1,9
Paliwo: Diesel
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Sprzedaż opon w 2019 roku
    Według Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego, na podstawie danych Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Gumy, w 2019 roku producenci i importerzy opon w Polsce odnotowali wzrost sprzedaży w segmencie ...