BYTOM - który warsztat jest dobry?

BYTOM - który warsztat jest dobry?

10 Sty 2009, 15:31

Witam,jak w temacie.Chodzi o remont zawieszenia w fiescie.Jesli ktos zna jakiegos dobrego mechanika to bede wdzieczny za namiary.
szejk
Nowicjusz

Re: BYTOM - który warsztat jest dobry?

26 Lut 2009, 19:26

szejk napisał(a):Witam,jak w temacie.Chodzi o remont zawieszenia w fiescie.Jesli ktos zna jakiegos dobrego mechanika to bede wdzieczny za namiary.

bardzo polecam moto-szlif znaja sie na rzeczy i naprawde tanio tylko ze jest w chorzowie na ul kalidego 75. a najbardziej nie polecam warsztatu na ul. hutniczej 26 w bytomiu klamia i kasuja jak z nieba. i wmawiaja ze zrobili wiecej i gowno prawda.
szczupak_82
Nowicjusz

Re: BYTOM - który warsztat jest dobry?

15 Lut 2012, 09:52

Odświeżę temat bo sama ostatnio szukałam dobrego mechanika w okolicach Katowic i przeglądałam stare posty.
Nie wiem jak z zawieszeniami ale ja polecam warsztat w Siemianowicach Śl. na Fabrycznej 15 U pana Mariusza Wieczorek - robiłam u niego rozrząd i jestem zadowolona. nie naciągali mnie na jakieś dziwne dodatkowe koszta, w ustalonym terminie odebrałam auto. Są ok, zreszta jak czytałam opinię na jakiejs stronce to faktycznie ma dobrą renomę. Warsztat nie pozorny ale warto było.
AQULA
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 05 04 2008
Auto: Nissan Terrano II 2.7TD 217kkm
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi Niebezpieczne mrozy, śnieg i oblodzone drogi
    Nowy Rok przywitał kierowców bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem, a teraz sypnęło śniegiem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna.

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód