BYTOM - który warsztat jest dobry?

BYTOM - który warsztat jest dobry?

10 Sty 2009, 15:31

Witam,jak w temacie.Chodzi o remont zawieszenia w fiescie.Jesli ktos zna jakiegos dobrego mechanika to bede wdzieczny za namiary.
szejk
Nowicjusz

Re: BYTOM - który warsztat jest dobry?

26 Lut 2009, 19:26

szejk napisał(a):Witam,jak w temacie.Chodzi o remont zawieszenia w fiescie.Jesli ktos zna jakiegos dobrego mechanika to bede wdzieczny za namiary.

bardzo polecam moto-szlif znaja sie na rzeczy i naprawde tanio tylko ze jest w chorzowie na ul kalidego 75. a najbardziej nie polecam warsztatu na ul. hutniczej 26 w bytomiu klamia i kasuja jak z nieba. i wmawiaja ze zrobili wiecej i gowno prawda.
szczupak_82
Nowicjusz

Re: BYTOM - który warsztat jest dobry?

15 Lut 2012, 09:52

Odświeżę temat bo sama ostatnio szukałam dobrego mechanika w okolicach Katowic i przeglądałam stare posty.
Nie wiem jak z zawieszeniami ale ja polecam warsztat w Siemianowicach Śl. na Fabrycznej 15 U pana Mariusza Wieczorek - robiłam u niego rozrząd i jestem zadowolona. nie naciągali mnie na jakieś dziwne dodatkowe koszta, w ustalonym terminie odebrałam auto. Są ok, zreszta jak czytałam opinię na jakiejs stronce to faktycznie ma dobrą renomę. Warsztat nie pozorny ale warto było.
AQULA
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Prawo jazdy od: 05 04 2008
Auto: Nissan Terrano II 2.7TD 217kkm
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus IS-F w nocy
      Dziewczyna i różowy Old Car
      Monster Truck Rock Star, 11
      BMW X4