C klasa w202 problem ze światłami

c klasa w202 problem ze światłami

16 Sie 2011, 16:50

witam
mam problem z światłem przeciwmgłowym bo chyba mi świeci razem z światłem postojowym :(
więc prosze o jakiś schemat do tylnej lampy w tym mercedesie.
pero00
Nowicjusz

Miejscowość: wieś

Re: c klasa w202 problem ze światłami

22 Gru 2011, 22:43

Po co tobie schemat?! Przerabiałem już takie tematy,musisz poszukać punktu występowania zwarcia.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: c klasa w202 problem ze światłami

22 Gru 2011, 22:46

Ach,ale sam nie grzeb,bo tam najprawdopodobniej masz światłowody,a z tym żartów nie ma! To robota dla Fachmana,no cóż,Mercedes W 202 to nie bele co! Jak widzisz :wink:
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia Gruntownie zmodernizowana Skoda Octavia
    Udoskonalona Škoda Octavia opuszcza już centralne zakłady marki w Mlada Boleslav. Dzięki przeprojektowanej przedniej i tylnej części nadwozia oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom z zakresu asystentów prowadzenia, ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • "Montana"
      Fiat Florino
      Charakterystyka silnika 3.0 D4D Powerboost, Toyota - względem wersji seryjnej
      20-tysięczny egzemplarz Audi R8