C5 - prośba i pytanie

C5 - prośba i pytanie

15 Gru 2015, 20:23

Dobry wieczór wszystkim!

Czy może mi ktoś pomoc sprawdzić vin auta którego chce kupić? Byłbym bardzo wdzięczny bo sam nie wiem jak to sprawdzić - Vf7rwrhf89l570673.

Po drugie, ten samochód ma przejechane 120 tysięcy i jest dieslem (140km, manual). Ma zajebiscie przetarta skore, sprzedawca mówi ze poprzedni właściciel był tłuściochem, do tego na rozruchu na biegu jałowym jak się puści sprzęgło to dwumasa się odzywa. Dawno bym olał ten temat ale sprzedaje to autoryzowany dealer jako auto używane z rozliczenia.

Jakieś porady? Proszę bo zależy mi na tym.
shakalinho
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 03 11 2006
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW Golf IV
Silnik: 1.9 TDI 101 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: C5 - prośba i pytanie

30 Sty 2016, 14:39

Jeżeli skóra na fotelach jest przetarta, to proponuję zacząć rozmyślania od przebiegu 300 tys ...
Anjin
Aktywny

Auto: Peugeot

Re: C5 - prośba i pytanie

09 Lut 2016, 17:30

Najlepiej sprawdzać tutaj : https://historiapojazdu.gov.pl/strona-glowna
agrafek
Początkujący

Miejscowość: Krakow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji Skoda z silnikiem umieszczonym z tyłu - 25lat od zakończenia produkcji
    W sierpniu 1990 roku linię montażową zakładu w Kvasinach opuściła ostatnia seryjna ŠKODA z silnikiem umieszczonym z tyłu. Był to egzemplarz modelu Rapid (Š747) – stanowiącego atrakcyjną odmianę coupe niezwykle ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006