Car Audio - Citroen Xsara

Car Audio - Citroen Xsara

09 Mar 2009, 19:03

Witam, jestem tu nowy to mój pierwszy post więc witam wszystkich ;)

Nie znam się za dużo na motoryzacji bo nie dawno zdałem prawo jazdy i dopiero teraz zaczynam się tym interesować.

Chce zakupić do mojej Xsary jakieś głośniczki i odtwarzacz CD. Mimo iż mam ograniczony budżet to chciałem oznajmić że na odtwarzacz moge wydać 250 zł max a na głośniki 70 zł. Może to nie jest za dużo ale jak dla mnie to na sam początek dość określona suma. Oglądałem na allegro różne odtwarzacze jak i głośniki i szczerze mówiąc to nie mam zielonego pojęcia co sobie kupić. z Odtwarzaczy to mi się podoba taki.

Odtwarzacz: JVC KD-G343/341/342 (taki znalazłem na allegro )

No a co do głośników to sam nie wiem, i potrzebowałbym waszej pomocy jeśli można, co do głośników to wystarczą 2 aby z przodu podłączyć koło kierowcy i pasażera.

Pozdrawiam i czekam na pomoc :)
indepedente
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki Na co zwrócić uwagę przy zakupie terenówki
    W terenówkach najważniejsze są rama, zawieszenie, napędy i silnik. Buda ma mniejsze znaczenie. Sprawdź jak samochód odpala na zimno, jaki dymek idzie z rury wydechowej i ile go jest. Po kilku sekundach dymienia ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006