Car audio - dioda protect

Car audio - dioda protect

11 Sie 2013, 20:52

Witam, z racji że jestem tu nowy, witam Wszystkich serdecznie

Przejdę do problemu od razu.

Posiadam zestaw audio. 6 głośników + 2 tweetery + skrzynie bassową. Z powodu złej instalacji wcześniejszy wzmacniacz - nie pamietam jaki ale jakiś tani i słaby - spalił się. Kupiłem więc car-audio magnat orange limited 4000 po podłączeniu wedle instrukcji, wszystko śmigało jak marzenie, lecz pare dni temu wystąpił problem. Przestał działać wzmacniacz i zapaliła się kontrola PROTECT. Szukałem po forach co to oznacza i żaden z opisów nie pasuje do mojego. Po odłączeniu go na kilka dni, odpięcia kabli nic nie zmieniło. Kontrola cały czas się świeci a co najlepsze świeci się ona nawet gdy nie ma podłączonego do niego audio - samo zasilanie, rem oraz uziemienie. Co się dzieje ? Proszę o pomoc
chad21
Obserwowany

Prawo jazdy od: 03 09 2010
Auto: Fiat Punto I

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VERVA Street Racing, Motory
      VERVA Street Racing 2010
      Volkswagen Polo R WRC, bokiem na zakręcie
      Fiat Freemont Cross