Car audio do seicenta od 0

car audio do seicenta od 0

30 Lip 2014, 17:30

witam. jesli chodzi o sprawy samochodowe póki co jestem zielony. mam seicento. radia w nim niema (wlasciwie to juz mam ale niezamontowane), glosnikow zadnych, nawet fabrycznych. i chce zeby jakos mi w nim grało. sam przód opada - chciałbym tez glosniki na tylnej polce. i tu moje pytanie - przy zakupie glosnikow kierowac sie jakimis wytycznymi pod samochod/radio czy juz to tylko kwestia rozmiaru i ceny? z przodu są otwory 100mm, wiec wybor jest maly, ale w tylna polke juz moge powybierac.
warkatm
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

Re: car audio do seicenta od 0

30 Lip 2014, 18:15

Wszystko zależy od tego ile pieniędzy chcesz zainwestować w to przedsięwzięcie.
W półkę tylną proponuję Ci głośniki 3-drożne.
Podpis zwiał z miejsca zdarzenia - trwają poszukiwania.
kkamykk
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Frankfurt am Main
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Hyundai i40
Silnik: 1.6 GDI 135KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód