Car audio KENWOOD

Car audio KENWOOD

21 Cze 2009, 17:41

Witam Mam problem z radiem Kenwood KDC-W4044UGY Ostatnio montowałem głośniki i wszystko grało okej aż któregoś dnia na panelu pojawiło się hasło PROTECT i tylko to się pojawia W instrukcji przeczytałen że to przewody od głośników się zetkneły razem bądź z karoserią ale nic takiego nie znalazłem a PROTECT dalej mruga Czy to tylko jakiś bezpiecznik czy może coś więcej Z góry bardzo Dziękuje
Bigproblem
Nowicjusz

Miejscowość: Żory

03 Lip 2009, 19:30

wyciagnij radio z samochodu (chodzi o pozbawienie zasilania) na noc i powinno zadzialac
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Największa na świecie Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku
    Największa na świecie "Kula zorba" z samochodem w środku Nissan zbudował największą na świecie kulę zorba, która w swoim wnętrzu chroni naturalnej wielkości Nissana Note. Ogromna, wypełniona powietrzem kula o średnicy ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • MTL - Autosalon
      Volkswagen Polo R WRC, kierownica
      Jaguar XJ, tył
      Volkswagen Tiguan Sport & Style - off-road z przodu