Car audio KENWOOD

Car audio KENWOOD

21 Cze 2009, 18:41

Witam Mam problem z radiem Kenwood KDC-W4044UGY Ostatnio montowałem głośniki i wszystko grało okej aż któregoś dnia na panelu pojawiło się hasło PROTECT i tylko to się pojawia W instrukcji przeczytałen że to przewody od głośników się zetkneły razem bądź z karoserią ale nic takiego nie znalazłem a PROTECT dalej mruga Czy to tylko jakiś bezpiecznik czy może coś więcej Z góry bardzo Dziękuje
Bigproblem
Nowicjusz

Miejscowość: Żory

03 Lip 2009, 20:30

wyciagnij radio z samochodu (chodzi o pozbawienie zasilania) na noc i powinno zadzialac
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli Samochody użytkowe Volkswagena - szeroka paleta modeli
    Najważniejszymi punktami są ekologiczne koncepcje samochodów, napęd na wszystkie koła samochodów użytkowych VW i specjalistyczne zabudowy. Dodatkową atrakcją technologiczną jest Prototyp eT! Na najważniejszych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mimonske Valky XII
      Z ulicy na tor - Poznań
      Porównanie: Audi A3 8L, Citroen Xsara, Opel Astra G, Toyota Corolla e11, VW Golf IV
      Peugeot 208 GTI