CC700 - nie zapalił

CC700 - nie zapalił

02 Sie 2010, 22:35

Moje CC było u mechanika. Wszystko grało pięknie. Przedwczoraj wybrałam się za miasto jakieś 30-40 km nad jeziorko. Byłam tam jakiś czas. Wracam a moje CC nie zapala. Świeci się kontrolka oleju i akumulatora. I nie gaśnie. Samochód stał w słonecznym miejscu, czuję, że silnik jakby był gorący. Wietrzenie niewiele dało. Nie zapalił. W końcu panowie mnie "zapchnęli" i jakoś zaskoczył. Dojechałam szczęśliwie do domu. Potem jeszcze kilka razy zapalałam. Bez problemu. Na następny dzień i do dziś pali "na dotyk". Co może być przyczyną takich zachowań samochodu?
Pozdrawiam wesoło i z wdziękiem;-)
alixia
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska
Prawo jazdy od: 01 01 1990
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna

Re: CC700 - nie zapalił

06 Sie 2010, 20:57

A nie stałaś aby przypadkiem na bardzo nierównym terenie (np. na wzniesieniu)? Jeśli tak i do tego miałaś niewiele paliwa, to przyczyną mogło być ułożenie się paliwa w zbiorniku - pompka go nie zasysała to i nie miał na czym odpalać.
toor
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 17 06 2005
Auto: Fiat Siena 1.6 16V HL

Re: CC700 - nie zapalił

07 Sie 2010, 08:06

nie nie;-) to płaski teren był, raczej nie to było powodem
Pozdrawiam wesoło i z wdziękiem;-)
alixia
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wielkopolska
Prawo jazdy od: 01 01 1990
Auto: Toyota Yaris
Silnik: 1,0
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006