CCS Complex Car Service Poznań Polecam :)

CCS Complex Car Service Poznań Polecam :)

11 Mar 2012, 11:11

Witam, ostatnio miałem lekką stłuczkę, i nie wiedziałem gdzie się udać... Znajomy polecił mi warsztat przy ul. Kosynierskiej w Poznaniu, i ze względu na to że ceny są przystępne i jestem bardzo zadowolony z naprawy i obsługi samochodu postanowiłem go wam polecić. Niedługo będę musiał jechać jeszcze na wymianę tłumika do nich. Ceny tłumików też są bardzo przystępne, i do tego 2 lata gwarancji :)
sliwka92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Fiesta

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki Najważniejsze informacje dotyczące wymiany turbosprężarki
    Czy naprawa turbosprężarek zawsze jest opłacalna? Tańsze rozwiązania nie zawsze przynoszą zadowalający efekt, a koszty naprawy często zamiast się zmniejszać, rosną. W silnikach Diesla większość turbosprężarek ma obecnie konstrukcję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Mets 22 - Plan Roadster, 1912 rok, przód
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Ferrari 458 Italia, silnik