CCS Complex Car Service Poznań Polecam :)

CCS Complex Car Service Poznań Polecam :)

11 Mar 2012, 11:11

Witam, ostatnio miałem lekką stłuczkę, i nie wiedziałem gdzie się udać... Znajomy polecił mi warsztat przy ul. Kosynierskiej w Poznaniu, i ze względu na to że ceny są przystępne i jestem bardzo zadowolony z naprawy i obsługi samochodu postanowiłem go wam polecić. Niedługo będę musiał jechać jeszcze na wymianę tłumika do nich. Ceny tłumików też są bardzo przystępne, i do tego 2 lata gwarancji :)
sliwka92
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Fiesta

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia 54 Rajd Barbórka w drugi weekend grudnia
    Rajd Barbórka odbędzie się w tym roku w drugi weekend miesiąca. Rywalizacja na odcinkach specjalnych oraz trasie Kryterium Asów na Karowej będzie toczyła się w sobotę, 10 grudnia. 54. edycja kultowej imprezy ...
    Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek Bugatti T40 to już ponad 80-letni zabytek
    Przedwojenne Bugatti T40 Macieja Pedy. Samochody od zawsze zajmowały specjalne miejsce w sercach jego rodziny. W 1968 roku ojciec Macieja zakupił pierwsze auto zabytkowe – Studebakera, w którym zakochał się od ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód