Cena poprawek lakierniczych w Vectrze B Kombi-usuwanie rdzy

Cena poprawek lakierniczych w Vectrze B Kombi-usuwanie rdzy

27 Cze 2014, 10:19

Witajcie. Widzę sporo tematów "zrób to sam" odnośnie usuwania rdzy, polerowania etc. ale mało jest tematów odnośnie kosztów takich atrakcji u profesjonalistów. Jedyne co znalazłem na jednym forum, to że od 300 do 1500zł. Moglibyście powiedzieć Wasze doświadczenia ? Ile kosztuje doprowadzenie dość mocno podgnitej vectry do stanu używalności ?

[link wygasł]
Rozważam kupno takiej właśnie podgnitej Vectry za 4000zł i ładne jej porobienie, tylko nie wiem czy się kalkuluje czy nie lepiej po prostu poszukać droższej ale w ładnym stanie. Ile taka Vectra (jako samochód znany z szybkiego korodowania) może wytrzymać po porobieniu u lakiernika/blacharza ? Możecie obejrzeć zdjęcia, skoro nawet na zewnątrz sporo wylazło to domyślam się że w niewidocznych miejscach jest jeszcze gorzej :
Image
Image
Image
Image
Image
tomek165
Nowicjusz

Auto: Opel

Re: Cena poprawek lakierniczych w Vectrze B Kombi-usuwanie rdzy

26 Sie 2014, 23:17

NIe wiem ile Cie to wyniesie w vectrze konkretnie i jak dużo jest rdzy. Miałem kiedyś ten problem w audi a4 i sam zainwestowałem w pistolet i polakierowałem. Oczywiście jeżeli sie na tym nie znasz to nie próbuj tego w domu :) ale jak cos to polecam techniki-lakiernicze.pl. Fajne oferty co do pistoletów i nie tylko ;)
Robespier
Nowicjusz

Auto: Audi A4
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Tajemnice układów kierowniczych Tajemnice układów kierowniczych
    Układy kierownicze stosowane w modelach ŠKODY to zaawansowane zespoły różniące się budową, ale stające przed tymi samymi wyzwaniami: komfortowym i precyzyjnym prowadzeniem, oszczędzaniem paliwa oraz bezpiecznym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006