Cena za robote wydaje sie duza

cena za robote wydaje sie duza

03 Lut 2016, 21:53

witam jak to nie ten dzial prosze o przeniesienie

mam megane 3 coupe dokupilem komplet dokladek (bodykits/bodyline) nieorginalne mechanik/lakiernik chce odemnie za lakier 400-500 zl jak wiemy materialy na to to koszt 150 zl okolo a za zalozenie tego oczekiwal odemnie 300-500 zl moim zdaniem oszalal

dokladki sprzedajacy mowil mi ze montuje sie na klej do szyb i sa ogolnie pod reno megane 3 coupe 2009 r

a mechanik czarowal ze to trzeba spasowac poprzycinac na wkrety to chce montowac (mozliwosc korozji jak sie nie zabezpieczy)

prosze mi powiedziec ile takie cos moze kosztowac z wszystkim lakier dlamnie cena jest ok ale to zamontowanie ocenialem na max 150 zl
HOSToRIDER
Początkujący

Prawo jazdy od: 11 05 1993
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: ford
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota RAV4 czy Honda C-RV? Toyota RAV4 czy Honda C-RV?
    W popularnym segmencie SUV-ów Honda C-RV i Toyota RAV4 są od lat liderami sprzedaży na amerykańskim rynku. Renomowana organizacja konsumencka Consumer Reports przeprowadziła badanie porównawcze obu modeli i ...
    Sprawność kierowcy - co o niej decyduje? Sprawność kierowcy - co o niej decyduje?
    Statystyki wypadków bezlitośnie pokazują konsekwencje ludzkich błędów. Budowane z myślą o ochronie kierowców pojazdy, a nawet specjalnie projektowane drogi, które mają wybaczać uczestnikom ruchu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili