Cena za robote wydaje sie duza

cena za robote wydaje sie duza

03 Lut 2016, 21:53

witam jak to nie ten dzial prosze o przeniesienie

mam megane 3 coupe dokupilem komplet dokladek (bodykits/bodyline) nieorginalne mechanik/lakiernik chce odemnie za lakier 400-500 zl jak wiemy materialy na to to koszt 150 zl okolo a za zalozenie tego oczekiwal odemnie 300-500 zl moim zdaniem oszalal

dokladki sprzedajacy mowil mi ze montuje sie na klej do szyb i sa ogolnie pod reno megane 3 coupe 2009 r

a mechanik czarowal ze to trzeba spasowac poprzycinac na wkrety to chce montowac (mozliwosc korozji jak sie nie zabezpieczy)

prosze mi powiedziec ile takie cos moze kosztowac z wszystkim lakier dlamnie cena jest ok ale to zamontowanie ocenialem na max 150 zl
HOSToRIDER
Początkujący

Prawo jazdy od: 11 05 1993
Przebieg/rok: 17tys. km
Auto: ford
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2014

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Nie wpadnij w dziurę Nie wpadnij w dziurę
    Zima powoli ustaje, a wraz z wyższymi temperaturami i topniejącym śniegiem na drogach pokazują się dziury. Jazda po takiej ulicy wymaga od kierowcy sporo cierpliwości i umiejętności. Zwłaszcza, że nieumiejętne pokonywanie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006