Ceny opon letnich

ceny opon letnich

30 Sty 2011, 23:43

Cześć, Mam pytanko dla zorientowanych otóż nosze się z zamiarem kupna opon letnich, 205/55/R16 sprawdzałem ceny i niestety są dość wysokie z czego to się bierze? Jest szansa że ceny spadną? Liczyłem że zimą kupi się taniej.
lukaszm
Nowicjusz

Miejscowość: Z krainy...

Re: Ceny opon letnich

02 Lut 2011, 20:58

lukaszm napisał(a): Jest szansa że ceny spadną? Liczyłem że zimą kupi się taniej.

... w/g mnie nie spadną ...
lukaszm napisał(a):są dość wysokie z czego to się bierze?

... z rozmiaru i marki ... a jakiego producenta znalazłeś najtańsze :?: :?: poszukaj na ceneo ... pozdro ...
silvo44
Moderator
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olkusz
Prawo jazdy od: 01 09 1983
Auto: OPEL VECTRA C
Silnik: Z18XER
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: ceny opon letnich

12 Lut 2011, 16:19

Na stronie opoony.pl znajdują się linki do ciekawych stron o tematyce motoryzacyjnej - być może komuś się to przyda :) Wszystko jest pogrupowane w kategorie. Ponadto istnieje możliwość bardzo prostego i szybkiego wyszukiwania. W przyszłości na stronie mają się pojawić porady na temat wyboru ogumienia. Warto, przynajmniej zajrzeć :)
opoona
opoona
Nowicjusz

Miejscowość: niemcy

Re: Ceny opon letnich

03 Mar 2011, 16:27

W sumie to wszystko zdrożało więc ceny opon letnich lub zimowych również. Może podaj jaki budżet masz na zakup opon i postaram się pomóc w tej kwestii.
Bopss
Nowicjusz

Miejscowość: Suwałki
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili