Ceny paliw na trasie Polska - Litwa - Łotwa - Estonia.

Ceny paliw na trasie Polska - Litwa - Łotwa - Estonia.

07 Cze 2008, 14:16

Witam,
Za parę dni ruszam w drogę na do Finlandii ... i może ktoś wie, w których krajach jadąc z Polski (a później do Polski) opłaca się tankować olej napędowy, oraz (ewentualnie na jakich stacjach - nazwy firm).
W DZISIEJSZYCH CZASACH SZALONYCH CEN PALIW MA TO NAPRAWDĘ DUŻE ZNACZENIE !!!
Oczywiście na starcie ma dla mnie kluczowe znaczenie czy tankować się pod korek w Polsce, czy też zaczekać i zacząć później ... .
Z góry dziękuję za podpowiedzi i obiecuję, iż po powrocie sam napiszę gdzie tankowałem.
Pozdrawiam.
Ryszard
Ryszard ST
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki Renowacja zniszczonej skórzanej tapicerki
    Chciał bym się z Wami podzielić wiedzą na temat renowacji skórzanych tapicerek. Mam za sobą ok. 20 odnowionych foteli, kilka kanap tylnych, boczków drzwiowych oraz kierownic. Właściwie uczyłem się na własnych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili