Chcę kupić auto dokładnie Rnault Clio 2007r. 1,5 diesel

Chcę kupić auto dokładnie Rnault Clio 2007r. 1,5 diesel

24 Lis 2009, 17:29

Witam,
Potrzebuje waszej pomocy, a mianowicie chce kupić sobie auto dokładnie Rnault Clio 2007r. 1,5 diesel, 3 drzwiowe. Facet wycenił go na 18 tyś.( ma jakąś małą rysę z prawej strony). Ale ta cena wydaje mi się podejrzanie mała.Niewiem jeszcze dokładnie jakie ma wyposażenie to auto. Proszę was o radę i opinie na temat tego modelu,i czy to autko nadaje sie dla kobiety? Nie chciałabym się wpakować w jakiś kanał z tył autkiem tym bardziej ze planuje wydać na nie wszystkie swoje oszczędności :???:
AGA80
Nowicjusz

Re: Chcę kupić auto dokładnie Rnault Clio 2007r. 1,5 diesel

24 Lis 2009, 17:35

Za ta cenę to on chyba nie ma tej prawej strony... Na 100% kanał. 18 tyś to kosztują 4 lata starsze Clio.
Kubuch
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Matplaneta
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiesta MK7 FL / Mini One
Silnik: 1,0 100 KM/1,6 90 KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2013

24 Lis 2009, 18:16

Nie no bok to on ma.i nawet jeździ. No ale dzięki za szczera odpowiedź... :cool:
AGA80
Nowicjusz

24 Lis 2009, 20:43

Zgadzam się z Kubuchem. Nie ma co szukać okazji. Ludzie kupują takie samochody, a później krzyczą, że francuskie auta są awaryjne. Lepiej kup 2-3 lata starsze ale zadbane clio to będziesz zadowolona i jeszcze długo Ci posłuży.
KaczorLSM
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Lublin

24 Lis 2009, 20:47

3 drzwiowe, 4 letnie Clio pachnie mi egzemplarzem zarżniętym przez przedstawiciela handlowego i to na odległość :cool:
A tak serio to radzę porządnie sprawdzić przebieg i faktyczny stan ( tj. czy przypadkiem autko nie wie czegoś o jakimś dzwonie ) najlepiej z dwoma mechanikami bo taka okazja pachnie ścierwem szczerze mówiąc.
Jak nie chcesz mieć problemów - odpuść.
Francuzy zaniedbane potrafią bardzo uprzykrzyć życie swojemu kierowcy.
stasiowski121

25 Lis 2009, 11:50

Zgadzam się z przedmówca,tym bardziej że ich utrzymanie i serwisowanie troszkę kosztuje. Cena jest mocno podejrzana,możliwe że ma cofnięty licznik. Przed zakupem podjedź na stację diagnostyczna żeby Ci go dokładnie obejrzeli. Autko jak najbardziej nadaje się dla kobiety.
Alkomaty
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Diesel i rozruch silnika w zimie Diesel i rozruch silnika w zimie
    Problemy z uruchomieniem silnika w zimie, najczęściej mają posiadacze samochodów z silnikiem Diesla. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj zaniedbują swój samochód już w okresie jesiennym. Ale od początku...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006