Chińskie opony na zimę

31 Gru 2014, 10:29

Widziałem, że tutaj ta nazwa już się parę razy przewijała w internecie też pojawia się sporo opinii w dużej mierze pozytywnych. Mówię tu o marce Aeolus (czyt. elus), mam te opony od zeszłego sezonu i osobiście mogę powiedzieć, że są naprawdę solidne. Tak to fakt jest to typowo chińska marka i chińska produkcja, ale istnieje na rynku od ponad 60 lat więc wydaje mi się, że cos tam powinni wiedzieć o produkcji opon. Ja polecam!
MarekKownacki
Nowicjusz
 
Posty: 6
Prawo jazdy: 10 02 1990
Przebieg/rok: 16tys. km
Auto: BMW
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

31 Gru 2014, 16:46

MarekKownacki napisał(a):Widziałem, że tutaj ta nazwa już się parę razy przewijała w internecie też pojawia się sporo opinii w dużej mierze pozytywnych. Mówię tu o marce Aeolus (czyt. elus), mam te opony od zeszłego sezonu i osobiście mogę powiedzieć, że są naprawdę solidne. Tak to fakt jest to typowo chińska marka i chińska produkcja, ale istnieje na rynku od ponad 60 lat więc wydaje mi się, że cos tam powinni wiedzieć o produkcji opon. Ja polecam!


Widzę że oprócz reklamy tych chinoli niewiele masz do powiedzenia,a ja jestem ciekawy i to bardzo twojego auta,napisz coś o tym bmw w tdi-ku :sly:
Oprócz aut w stopce, wiem co nieco jeszcze na temat Pandy III, Lancera IX, Vitary 1,6 i Outlandera 2.0
yeti65
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3678
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Dobre Miasto
Prawo jazdy: 29 11 1984
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: Duster , Tucson 2.0D 4x4
Silnik: 1.0 100KM 2.0D 112KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna

01 Sty 2015, 16:17

Czemu ja też używam aeolusów i są ok nie jeżdżę dużo i mówię tu o letnich oponach. Mi się sprawidziły.
Kilinkiewicz
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 05 06 2000
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Fiat Panda
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2011

03 Paź 2016, 08:41

Na pewno nie zawiedziesz się na opony Paxaro. Mam je w swoim samochodzie i w aucie żony. Polecono nam ogumienie w promocji w zaprzyjaźnionym warsztacie samochodowym. Poczytałem trochę, przekonały mnie powiązania z marką Continental i sporo pozytywnych recenzji, które wykonują fachowe magazyny dla zmotoryzowanych. Dość nowa marka, trzymają jakość, produkcja europejska na 100% (pewne certyfikaty jakości, atestowany system produkcji). To dość ważne.
krawczyk90909
Nowicjusz
 
Posty: 9
Prawo jazdy: 12 11 1989
Przebieg/rok: 5tys. km
Auto: audi A4

03 Paź 2016, 10:00

krawczyk90909 napisał(a):Mam je w swoim samochodzie i w aucie żony. Polecono nam ogumienie w promocji w zaprzyjaźnionym warsztacie samochodowym.
Czyżby?

krawczyk90909 napisał(a):Ze względu na bezpieczeństwo przerzuciłem się na opony marki Matador. Opona jest w miarę lekka, a przy tym przyczepna.
To na jakich w końcu jeździsz?

Może przestań już z reklamą i napisz prawdziwą odpowiedź na zadane pytanie w pierwszym temacie i nie reklamuj czegoś czego nie używałeś!
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999