CHIP - golf III 1,6 tdi

CHIP - golf III 1,6 tdi

18 Gru 2011, 22:16

witam, kupiłam chip'a w wakacje do tej pory działał wyśmienicie, jednakże ostatnio zaczął mnie zawodzić. Z początku myślałam, że to ze wzgledu na niska temperature nie działa poprawnie, czyli w ogole nie mozna bylo zapalic samochodu, ktory odpalal po odlaczeniu jego. Ostatnio jednak zdarzyło sie co innego, a mianowicie podjechałam z 5 km zapalił wszystko bylo super jednak pozniej nagle samochod zgasl i nie mozna bylo go uruchomic, co bylo mozliwe po odlaczeniu chipa.. Ktos moze orientuje sie dlaczego tak sie dzieje?/
Dziekuje za odpowiedzi:)
dodzia210
Obserwowany

Prawo jazdy od: 26 08 2009
Auto: Golf III

Re: CHIP - golf III 1,6 tdi

18 Gru 2011, 22:38

Tak właśnie działają kupowane na serwisach aukcyjnych gotowe chipy, prędzej czy później zaczynają się problemy (nie polecam). Każde auto jest inne i dlatego modyfikacja (elektroniczne zwiększenie mocy) zwiększająca moc powinna być wykonana bezpośrednio pod dany samochód i silnik. Zwiększenie mocy w ten sposób daje nam pewność i pewną gwarancję na wykonaną modyfikację przez warsztaty tuningowe. Taka usługa jest droższa, ale na dłuższą metę bardziej opłacalna i bezpieczniejsza dla naszego samochodu i jego przyszłości.
Pozdrawiam,
Artek
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: CHIP - golf III 1,6 tdi

27 Gru 2011, 19:59

Nie ma takiego silnika :oops:
robbydzia
Aktywny
Awatar użytkownika

Auto: citroen, chevrolet
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan X-Trail - segment crossoverów Nissan X-Trail - segment crossoverów
    Nowy model łączy w sobie uznane tradycje Nissana w segmencie 4x4 z nowymi rozwiązaniami technicznymi czerpiącymi inspiracje z przełomowych crossoverów marki. Wynikiem tego połączenia jest samochód definiujący ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006