Chrysler grand voyager - Problem z modułem sterowania drzwi

Chrysler grand voyager - Problem z modułem sterowania drzwi

31 Sty 2013, 16:27

Witma, jestem posiadaczem Chrysler grand voyager limited 3.3L 2001r. i mam problem z lewymi drzwiami pasażera.
Drzwi po otwarciu elektrycznie zamiast się otwierać zamykają się chociaż zamek otwiera się normalnie tak jak ma być i na odwrót jak są owarte zamiast się zamknąć dalej się otwierają . Stało się tak kiedy odkręciłem silnik napędzający drzwi i wydaje mi się , że jest to wina modułu sterujacego drzwi.
Proszę o jakieś rozwiązanie mojego problemu.
A jeśli jest to wina modułu to czy moge go wymienić na moduł z innym softwarem ?

Z góry wielkie dzięki.
bartek321
Obserwowany

Auto: Chrysler grand voyager limited
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Nubira 2,0 / Mondeo mk2 2,0 / Galant VI 2,0 / Primera P11 2,0 [D] Nubira 2,0 / Mondeo mk2 2,0 / Galant VI 2,0 / Primera P11 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - sedan segmentu D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Daewoo Nubira 2,0 - 133KM - Ford Mondeo ...
    Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
    Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Moto Piknik Tychy 2007
      Spotkanie 4x4 Buków
      Motor Show
      Jazda tyłem do przodu na rowerze, stunt rowerowy