Citroen berlingo 1.9 - zamarzło mi paliwo

Citroen berlingo 1.9 - zamarzło mi paliwo

02 Lut 2012, 21:03

Siemanko.
Mam taki problem iż zamarzło mi paliwo i nie idzie odpalić samochodu. Dolewałem lepszego paliwa, dodaje dodatku do diesla i nic. Gęste jest jak kisiel. Akumulator jest sprawny. Da radę jakoś go odpalić??
test
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

Re: Citroen berlingo 1.9 - zamarzło mi paliwo

02 Lut 2012, 21:10

zamarznac mogło w filtrze i innych miejscach - najlepiej by było zaciągnąć do ciepłego garazu
i uzupełnić paliwem zimowym
przyjacielscy sąsiedzi ??? zakłamani agresorzy, mija 75 lat od ciosu w plecy - im sie znów marzy wypad w Europę , nawet jakby miały zginąć tysiące podwładnych, nieważne wyśle się następnych
sympatyk
Zaawansowany

Miejscowość: na skraju grodu
Prawo jazdy od: 15 09 1976
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Freelander e picc. scuderia
Silnik: Otto 95÷121
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Manualna

02 Lut 2012, 21:15

Paliwo to ma verwa z orlenu plus taki dodatek na zimę do ON
test
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

03 Lut 2012, 12:26

Mnie spotkało to samo,niestety tylko ciepły garaż! Wystawiłem słoik z ON wylanym po rozmrożeniu z filtra,na balkon,rano nie mogłem w niego wbić palca! Wsadziłem do lodówki(-14st na wyświetlaczu),już po 15 minutach robiła się gęsta jak miód i biała jak mleko,też Orlen!!!Robią sobie jaja z ludzi,paliwo po 6 zł za litr,to tylko możliwe w Naszym Kraju,ja już na Orlenie nigdy paliwa nie kupię,LOTOS ma zdecydowanie lepszy ON Arktic.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006