Citroen Xsara liftback, poprowadzenie kabli

Citroen Xsara liftback, poprowadzenie kabli

23 Sty 2013, 21:47

Cześć Wszystkim. Jest to mój pierwszy i nie ostatni post, mam nadzieje. Wracając do tematu, jutro zamierzam podłączyć radyjko, skrzynie basową i wzmacniacz w Citroen Xsara. Moje pytanie brzmi " czy ktokolwiek już podłączał skrzynie/tube obojętnie w tym aucie?" Chodzi mi konkretnie czy ściana grodziowa ba jakieś fabryczne "przejścia" na kable, bo wzmacniacz muszę zasilić z baterii, i jak jest we wnętrzu auta, mam na myśli tutaj plastiki. Czy idzie w miare sprawnie poprowadzić pod plastikami kable czy trzeba się męczyć? Dzięki i pozdrawiam
Zycio
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 03 1993
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Citroen Xsara
Silnik: 1.8 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Liftback
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Crafter Volkswagen Crafter "Van of the Year 2017"
    Nowy Crafter marki Volkswagen Samochody Użytkowe, produkowany wyłącznie w fabryce w Białężycach koło Wrześni, pod wieloma względami wyznacza standardy wśród aut dostawczych. Samochód ma bardzo bogate wyposażenie ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mitsubishi, Subaru, Audi
      Pontiac Firebird, 1991 rok
      Porównanie: Audi A4 B6, BMW Serii 3 e46, Jaguar X-Type, Lexus IS mk1, Mercedes C-klasa s203
      Master Truck