Citroen Xsara liftback, poprowadzenie kabli

Citroen Xsara liftback, poprowadzenie kabli

23 Sty 2013, 22:47

Cześć Wszystkim. Jest to mój pierwszy i nie ostatni post, mam nadzieje. Wracając do tematu, jutro zamierzam podłączyć radyjko, skrzynie basową i wzmacniacz w Citroen Xsara. Moje pytanie brzmi " czy ktokolwiek już podłączał skrzynie/tube obojętnie w tym aucie?" Chodzi mi konkretnie czy ściana grodziowa ba jakieś fabryczne "przejścia" na kable, bo wzmacniacz muszę zasilić z baterii, i jak jest we wnętrzu auta, mam na myśli tutaj plastiki. Czy idzie w miare sprawnie poprowadzić pod plastikami kable czy trzeba się męczyć? Dzięki i pozdrawiam
Zycio
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 09 03 1993
Przebieg/rok: 3tys. km
Auto: Citroen Xsara
Silnik: 1.8 16v
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Liftback
Rok produkcji: 1998

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...
    Samochody koncepcyjne BMW Design Samochody koncepcyjne BMW Design
    Samochody koncepcyjne to doskonałe pole do popisu dla projektantów. Od elektrycznych układów napędowych, przez drzwi otwierane do góry, po nowatorskie materiały nadwozia – koncepty zawsze wybiegają ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel GTC Concept 2013 14
      5
      CWS T-2
      Peterbilt 351