Civic VI gen blacha.

Civic VI gen blacha.

30 Wrz 2009, 17:09

witam mam do kupienia civica VI gen hatchback'a za 4tysie, tylko jest do roboty prawie cała blacha i podłoga, a mówiąc dokładnie to:
-dwa tylne nadkola (rdza, i pęknięty lakier)
-prawe i lewe drzwi (w lewych lekkie wgniecenie, prawe porysowane)
-podłoga z dwóch stron tak mniej więcej po środku długości samochodu (rdza i dziura jak by ktoś wbił lewarek do środka samochodu)
-tył i przód zderzak ( pęknięty)
A mam do wydania na samochód 10tys. i nie wiem czy inwestować w robotę tej karoserii, bo silnik to igła (wiem bo to mojego znajomego).
Proszę o fachową pomoc co mam zrobić, czy np. zmienić dwa tylne elementy, czy co innego?
I ile to mnie wyniesie, oczywiście z lakierowaniem i szpachlowaniem.
I czy po zrobieniu tego dobrze nie wyjdzie za np. 3 miechy znowu rdza.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam. Robert
Modekin
Nowicjusz

Miejscowość: Kobyłka

Re: Civic VI gen blacha.

03 Paź 2009, 16:03

Napewno nie opłaca się robic tego auta dlatego że taki stan samochodu świadczy o jego nieciekawej przeszłości ( wypadek, podtopienie itp) za 10 tys. kupisz civica w dobrym stanie do jazdy.
pozdrawiam
Golf IV GTI 1.8 TURBO
Nissan Terrano II 2.7 TDI
BMW 328
Bolo1989
Aktywny

Miejscowość: Mazowieckie

Re: Civic VI gen blacha.

03 Paź 2009, 18:38

dzięki za pomoc.
Modekin
Nowicjusz

Miejscowość: Kobyłka
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sprawdź swoje punkty karne online Sprawdź swoje punkty karne online
    Ministerstwo Cyfryzacji w ramach systemu Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców udostępniło nową, wygodniejszą metodę sprawdzenia punktów karnych jakie mamy na swoim koncie za wykroczenia w ruchu drogowym. ...
    Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

•  
    • Warto przeczytać
    • Łukasz Pająk - Porsche Cayenne, 2
      Summer Cars Party 2009
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Dziewczyna wręcza motocykliście Suzuki GSX-R czas przejazdu