Clarion czy Alpine

Clarion czy Alpine

18 Kwi 2006, 21:38

Witam,
Mam zamiar kupić radyjko Clarion DXZ948RMP, ale waham się czy nie zakupić Alpine CDA-9835R w podobnym przedziale cenowym, co polecicie??? Chodzi mi konkretnie o te dwa modele...
Gość

Re: Clarion czy Alpine

19 Kwi 2006, 20:46

Polecam Clariona, według mnie to jest spoko i ładnie gra i jest bardzo wytrzymałe sam kiedyś miałem Claion'a i byłem bardzo zadowolony. Co do Alpinie też firma bardzo dobra i myślę że tez powinieneś być zadowolony, ja niestety nie miałem Alpinie ale słyszałem od znajomych opinie pozytywne...

Pozdrawiam,
Arti
Arti

23 Kwi 2006, 21:21

hmm....
ja polecam CLARIONA,miałem 4 sztuki jest super,a od 4 lat jestem posiadaczem PIONEER DEH-P9300
pozdro 8)
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam

Re: Clarion czy Alpine

10 Maj 2007, 00:48

Ja mam clariona radio za 349zl w media mark i glosniki ts-g1749 pioneer i gra elegancko mi starcza.
Jadise
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006