Clarion czy Alpine

Clarion czy Alpine

18 Kwi 2006, 21:38

Witam,
Mam zamiar kupić radyjko Clarion DXZ948RMP, ale waham się czy nie zakupić Alpine CDA-9835R w podobnym przedziale cenowym, co polecicie??? Chodzi mi konkretnie o te dwa modele...
Gość

Re: Clarion czy Alpine

19 Kwi 2006, 20:46

Polecam Clariona, według mnie to jest spoko i ładnie gra i jest bardzo wytrzymałe sam kiedyś miałem Claion'a i byłem bardzo zadowolony. Co do Alpinie też firma bardzo dobra i myślę że tez powinieneś być zadowolony, ja niestety nie miałem Alpinie ale słyszałem od znajomych opinie pozytywne...

Pozdrawiam,
Arti
Arti

23 Kwi 2006, 21:21

hmm....
ja polecam CLARIONA,miałem 4 sztuki jest super,a od 4 lat jestem posiadaczem PIONEER DEH-P9300
pozdro 8)
grzestv
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Warszawy
Auto: nie mam

Re: Clarion czy Alpine

10 Maj 2007, 00:48

Ja mam clariona radio za 349zl w media mark i glosniki ts-g1749 pioneer i gra elegancko mi starcza.
Jadise
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...
    Co może zamarznąć w naszym samochodzie? Co może zamarznąć w naszym samochodzie?
    Co w samochodzie jest szczególnie wrażliwe na niską temperaturę? Jak sobie poradzić z typowo zimowymi problemami? Poniżej prezentuję kilka odpowiedzi które mogą okazać się przydatne wielu kierowcom. Głównym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Honda CR-V 2013, kierunkowskaz w lusterku
      Hostessy, Skoda Octavia
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Toyota Land Cruiser, Arctic Trucks, tył