Clarion + Infinity

Clarion + Infinity

14 Lip 2010, 07:34

Witam, wczoraj dzwoniłem, chodziłem, pytałem i doradzono mi taki sprzęcik. Chcę w pułeczkę wsadzić INFINITY REF 9633i (6x9) i do tego radyjko Clarion CZ200E. Ten komplet z kurierem mogę mieć za 580zł. Czy opłaca się to zakupić? Poprzednio miałem radio Sony xplod 4x52 z USB (nie pamiętam modelu) oraz głośniki Pioneer (coś takiego jak TS A6901, tyle, że trójdrożne). Porównywalny sprzęt? Który lepszy?
cichinho
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Straszewo

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa Brudne szyby w samochodzie to kwestia bezpieczeństwa
    Badania wykazały, że brudna przednia szyba dwukrotnie zwiększa ryzyko kolizji. Kolejnym efektem zaniedbania czystości auta jest większe i szybciej postępujące zmęczenie kierującego pojazdem w porównaniu do sytuacji, ...
    Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa Mercedes-Benz Arocs, warianty modelowe, silniki, budowa
    Mercedes-Benz zostawia konkurentów z tyłu, konsekwentnie odświeżając swoją paletę produktową i rozszerzając ofertę silników zgodnych z normą Euro VI. Pod koniec stycznia uczestniczyliśmy w premierze Arocsa – ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      DSC00007
      17
      KANAPA WARSZAWA