Co jest lepszym wyborem ?

Co jest lepszym wyborem ?

18 Mar 2016, 23:25

Zastanawiam się nad zakupem sedana, bądź hatchbacka do 20 tys. Roczniki tak od 2005 do 2007. Podoba mi się BMW E46 i Ford Mondeo mk4 , Tyle że beta z 2005 a Ford z 2007 , czy te dwa lata różnicy będą bardzo widoczne, chodzi mi o to że BMW z względu na wiek będzie się bardziej psuło. A może macie inne ciekawe propozycje ? Czekam na odpowiedzi.
Skoczi
Obserwowany

Prawo jazdy od: 06 05 1998
Auto: BMW E46

Re: Co jest lepszym wyborem ?

18 Mar 2016, 23:56

Mając 20k lepsza będzie e46, bo Mondeo mk IV będzie po prostu złomem.
Napisz poprawnie temat http://www.forumsamochodowe.pl/wazne-zanim-napiszesz-nowy-temat-przeczytaj-ten-wazne-vt72479.htm bo teraz jest to zwyczajnie wróżenie z fusów
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 10
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: Co jest lepszym wyborem ?

19 Mar 2016, 00:32

Podpisuję się pod wypowiedzią przedmówcy :)
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto Nie daj się zaskoczyć zimie i zadbaj o swoje auto
    Szron na szybach, temperatury spadające poniżej zera i pierwsze opady śniegu oznaczają jedno – to ostatni dzwonek, aby przygotować swoje auto do zimy. Okres zimowy jest nie tylko testem dla aut, ale w szczególności ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili