Co kupić po BMW e39

Re: Co kupic po bmw e39

17 Paź 2016, 21:24

szybki napisał(a):gdybym robił 5km. w 30min. od uruchomienia auta to nie zszedłbym poniżej 15l... :ok:

No bez szans - jestem przekonany, że byłoby Ci ciężko zejść poniżej 17 l. :ok:

szybki napisał(a):Więc teraz trzeba by pomyśleć ile duży diesel wciągnąłby przy takim kręceniu w miejscu i co powiedziałby osprzęt po pół roku. :lol:

Nieco mniej, ale na naprawy osprzętu poszłaby za to fura kasy (w tej kwestii absolutnie nie zgadzam się z 959). Mimo wszystko żadne z tych aut do takiej jazdy się nie nadaje - duży motor do miasta jest zwyczajnie bez sensu.

dzida napisał(a):Sąsiad.
Saab 9-3 1,9TiD.
Zalał za 50zł (ceny paliwa go nie obchodzą :naughty: )

Tak czytam o tym Twoim sąsiedzie i mam nieodparte wrażenie, że powinien jeździć rowerem... :/
łysy30
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 12 09 2001
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8 i-vtec 140KM
Paliwo: Benzyna

17 Paź 2016, 21:38

łysy30 napisał(a):No bez szans - jestem przekonany, że byłoby Ci ciężko zejść poniżej 17 l. :ok:

No nie wiem może tak może nie... wypaliłem cały bak i nie przekroczył 15,5l ale nie będę się upierał... tym bardziej że zawsze określam w przybliżeniu rodzaj jazdy... :ok:
szybki
Moderator - Tuning

Prawo jazdy od: 19 07 1994
Auto: Toyota
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe

17 Paź 2016, 23:13

Sam się zacząłem zastanawiać czy wszystko z silnikiem jest ok, ale kiedy jechałem jakąś trasę czy nawet krecilem się po mieście bez korków w weekendy to spalanie było normalne.
A mój styl jazdy to temat do badań naukowych, mieszanka eco-drivingu i butowania spod swiateł;p
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Auto: volvo_s60_2004 / mazda_3_2016
Silnik: 2.5T/2.0
Typ: Sedan/Limuzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

LED-owa rewolucja LED-owa rewolucja
    Jeszcze niedawno za szczyt nowoczesności uchodziły reflektory biksenonowe, jednak ich kariera już dobiega końca – dziś nowe modele aut coraz częściej wyposażane są w reflektory LED. Mało kto wie, że pierwszym samochodem ...
    Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało! Ośmiokołowiec, bo cztery koła to za mało!
    Czy to nie przesada? Aktualne samochody koncepcyjne zasilane energią elektryczną mają po cztery koła. Eliica bo tak nazywa się ten pojazd ośmiokołowy różni się od nich diametralnie – jest duża ma 5100 mm długości, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Rowery Oldschool
      Lexus IS300h
      Autosacrum 2008
      DAF XF z naczepą, aerografia