Co lepsze dvd samochodowe czy telewizor LCD?

co lepsze dvd samochodowe czy telewizor LCD?

24 Lis 2010, 18:40

spędzam mnóstwo czasu w samochodzie bo jestem taksówkarzem i ostatnio wpadłem na pomysł żeby kupić sobie dvd samochodowe, albo małe lcd samochodowe i własnie nie mogę sie zdecydować co by było dla mnie lepsze i bardziej funkcjonalne, firme juz wybrałem i padło na Vordona bo mam z tego gps-a i jestem bardzo zadowolony i przede wszystkim mają najniższe ceny na rynku możecie coś doradzić bede bardzo wdzięczny

http://vordon.pl/towar.php?38/dvd_vordon/tv/divx_10.2

http://vordon.pl/towar.php?48/telewizor_lcd_10,2

pozdrawiam
zmotoryzowany
Nowicjusz

Miejscowość: Katowice

Re: Co lepsze dvd samochodowe czy telewizor LCD?

25 Lis 2010, 08:04

fajna reklama, żałuję że kliknąłem
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

Re: co lepsze dvd samochodowe czy telewizor LCD?

25 Lis 2010, 10:12

acha to teraz jak człowiek potrzebuje pomocy i wsadzi linki to już jest reklama, wytłumaczyłem się przecież że mam juz nawigacje i dlatego wybór padł na tą firmę i nie wiem co w tym jest złego, dałem odnośniki żebyście mogli sprzęt zobaczyć i mi doradzić, nie wiem gdzie tu reklama, szkoda że tak to jest postrzegane
zmotoryzowany
Nowicjusz

25 Lis 2010, 16:23

Ja brał bym DVD bo dopłacam troszkę i mogę sobie jakiś film z płytki albo z pamięci masowej obejrzeć a i w każdej chwili antena na dach i mam TV.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

26 Lis 2010, 19:48

Ja tez brałbym dvd - według mnie taka inwestycja dużo bardziej się opłaca. Możesz się zastanowić nad takim sprzętem http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-6 ... V-702.html fajnie się prezentuje, ma dobre parametry i jest w promocji, więc trochę kasy zaoszczędzisz.
winnetou
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski

26 Lis 2010, 20:40

Też jestem zainteresowany podobnym sprzętem . Zależałoby mi bardziej na TV , bo ileż tych filmów można oglądać . Nie zawsze jest świeża płytka pod ręką .........a to się ją zapomni wziąć .....itp. TV zawsze nadaje i choćby wiadomości pooglądać i posłuchać . Tylko że wiele takich urządzeń posiada tuner analogowy , a dużo się mówi o cyfryzacji telewizji naziemnej i o wyłączeniu sygnału analogowego . Jak to u nas bywa są opóżnienia i takie tam inne bajki............ ale kiedyś to nastąpi. Moje pytanie jest takie - czy warto jest kupować na dzień dzisiejszy sprzęt umożliwiający odbiór tylko analogowej telewizji ? Czy szukać urządzenia bardziej uniwersalnego , czyli analog i DVB-t
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić? Alergia za kierownicą - jak sobie z nią radzić?
    Razem z wiosną przyszedł ciężki czas dla alergików, uczulonych na pyłki i kurz. Prowadzenie auta w tym okresie jest dla uczuleniowców szczególnie uciążliwe. Łzawienie oczu, silny katar, obniżona koncentracja ...
    Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana Dacia Duster Blackshadow nowa seria limitowana
    Wszechstronny SUV marki Dacia przybiera nową szatę miejskiego stylu. Dzięki starannie dobranym elementom wystroju zewnętrznego Duster Blackshadow nie pozostanie niezauważony. Wyróżnia go między innymi krata wlotu powietrza ...

• Re: Co lepsze dvd samochodowe czy telewizor LCD?

27 Lis 2010, 07:55

Powiem ciekawostkę siostra kupiła plazmę LG i zamówiła telewizję cyfrową z jakiejś tam kablówki przyszli instalatorzy pozakładali wszystko ale po wpięciu karty do TV okazało się że nie działa, no to telefon do serwisu LG i powiedzieli, że w Polsce nie ma tzw telewizji cyfrowej i odbiornik trzeba przestawić na język szwedzki lub francuski i dopiero wykryje ustawiania cyfrowe.
    A wracając do tematu spokojnie można brać analogowy bo jeszcze bardzo długo to nie zniknie. Tylko ten bo podał w linku winnetou, wymaga podłączenia dodatkowo tunera tv.
    PrezesArtek
    Stały forumowicz
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
    Auto: Nissan Primera WP11-144
    Silnik: QG18DE
    Rok produkcji: 1999

29 Lis 2010, 16:24

rzeczywiście chyba zdecyduje się na dvd bo w więcej miejsc można go wziąć i z niego korzystać , dziękuję za pomoc
    zmotoryzowany
    Nowicjusz

24 Mar 2011, 11:08

ja z czystym sercem mogę polecić to dvd Vordon świetna sprawa na wakacje i wyjazdy, dobrze chodzi, fajny dużo wyświetlacz no i cena dużo niższa niż w podobnej klasie sprzętów, także polecam
    motofreak
    Nowicjusz

Miejscowość: kraków

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili