Co o tym myślicie ???

17 Mar 2013, 13:46

Co myślicie o tej ofercie samochodu ??

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

Napisałem do typka i dostałem taką odpowiedz:

--> Szanowni Państwo,

Nazywam się Alfie Manon a odpowiem na państwa pytania w imieniu FINANCE AAA Ltd., Wielka Brytania.

Pojazdu, które są zainteresowane, to na podstawie umowy leasingu w FINANCE AAA Ltd., ale właściciel nie był w stanie spłacić swoich miesięcznych rat do naszej firmy, więc podjęliśmy z powrotem w posiadanie tego pojazdu.

Teraz sprzedajemy go w cenie podanej w celu odzyskania pozostałego zapłaty umowy leasingu i jest to ostateczna cena tego pojazdu bez żadnych innych zobowiązań (długów) lub podatków ukrytych w naszej firmie.

Pojazd jest europejska wersja z kierownicą oryginalnym, po lewej stronie, w doskonałym stanie, nigdy nie uczestniczącego w wypadku, dokładnie tak, jak to widać na załączonych zdjęciach.
To przyjdzie z książką serwisową wszystkie dokumenty wymagane do rejestracji i 6 miesięcy gwarancji od naszej firmy.

Mamy własną logistyką i oferujemy bardzo atrakcyjne usługi dostaw w rozsądnych cenach (tylko paliwo i autostrady opłaty). W celu minimalizacji kosztów tej transakcji jesteśmy rozliczeniem tylko paliwo i opłaty, autostrada. Prosimy o podanie dokładnej lokalizacji, aby dać Ci dokładną kwotę należy zapłacić za dostawy.

Biorąc pod uwagę, że jest to nasza pierwsza transakcja, wolimy używać Allegro transakcje, aby upewnić się, że dostaniesz swój pojazd i zdobędziemy pieniądze w sposób bezpieczny.

Aby uzyskać więcej szczegółów, jak transakcja odbędzie się, po prostu odpowiedzieć na ten e-mail.

Dziękujemy za zainteresowanie!
opek1995
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam

17 Mar 2013, 16:25

Problem poruszany wiele razy. W skrócie: to wałek, daj sobie spokój z tym samochodem :ok:
PanMaciej
Nowicjusz
 
Posty: 27
Prawo jazdy: 0- 0-2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Opel Omega B
Silnik: 2.0 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1994

19 Mar 2013, 16:16

Witam,
A co myślicie o tej ofercie ???
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

I mam pytanie, czy części do suzuki są drogie ...
opek1995
Obserwowany
 
Posty: 2
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...