Co polecacie ??

Co polecacie ??

25 Wrz 2016, 00:05

Witam, chciałbym kupić samochód, posiadam około 12,5 tys. ale wiadomo chciałbym zostawić coś na początkowe wydatki, filtry oleje... więc myślę że na auto mogę przeznaczyć do 11 tys.

Nie ma dla mnie znaczenia gdzie będzie auto które kupuje.

Auto będzie użytkowane głównie po mieście, sporadycznie na dłuższe wypady.

Chciałbym, żeby auto było w miarę ładne, rozglądałem się i jak na razie moim faworytem jest seat ibiza rocznik około 2003-2004, ale może ktoś znajdzie fajnego i atrakcyjnego konkurenta.

Słuchajcie co do koloru... no podobają mi się czarne, grafitowe,srebrne, ewentualnie jakiś granat, złotawy... Wyposażenie, elektryczne szyby i klima obowiązkowo.

Chciałbym poznać również opinię co do jednostki napędowej i mocy.
Ja jestem zwolennikiem silników dieslowych. Jeżeli chodzi o Ibizę to szukałem tylko i wyłącznie 1.9 tdi 100km lub 130km MAX przejechane 190tys km.co sądzicie ??
kubbson21
Obserwowany

Prawo jazdy od: 20 08 2013
Auto: Nie mam

Re: Co polecacie ??

25 Wrz 2016, 00:13

Jeśli użytkowane głównie po mieście to odpuść sobie diesla, bo taka jazda nie sprzyja tej jednostce, benzyna się lepiej odnajduje w takich warunkach.
Sprawdź sobie auto z Danii (szkody, przebieg) na stronce:
http://www.samochodyzdanii.pl - poradnik.
tomekdk
Zaawansowany

Miejscowość: Dania
Prawo jazdy od: 20 01 1998
Auto: Mazda 3, 2010 r.

Re: Co polecacie ??

25 Wrz 2016, 11:36

kubbson21 napisał(a):Ja jestem zwolennikiem silników dieslowych. Jeżeli chodzi o Ibizę to szukałem tylko i wyłącznie 1.9 tdi 100km lub 130km MAX przejechane 190tys km.co sądzicie ??

a co tu sądzić... Masz durne Januszowe wymogi, czyli diesel i to w małym aucie, który jest idiotycznym połączeniem oraz przebieg do MAX 190tys., który spowodował patologię na naszym rynku z kręceniem.
Powyżej 200tys. się zepsuje czy będzie wstyd?
Myślisz, ze ktoś kupił diesla aby nim jeździć rocznie 15tys. km? Na prawdę ludzie są tacy naiwni, że w to wierzą?
Po co Ci klekot w takim małym samochodzie?
Życie jest zbyt krótkie aby jeździć nudnymi samochodami.

IS 200 by dzida
lexus-is-200-od-dzidy-vt91140.htm
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 91
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Lexus IS 200
Silnik: 2,0 R6 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium Alfa Romeo Stelvio - SUV-em klasy premium
    Pierwszy SUV w przeszło 100-letniej historii włoskiej marki. W Stelvio przestronność i wymiary samochodu sportowo-użytkowego idealnie harmonizują z cechami charakterystycznymi dla marki. Linia nadwozia odzwierciedla bezkompromisowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Renault Megane RS
      Summer Cars Party 2009
      Samochody na Targach
      Toyota GT 86 6