Co sądzicie o OPEL CALIBRA?

Co sądzicie o OPEL CALIBRA?

23 Lut 2009, 20:29

PhantomASA1 napisał(a):No wiesz co znaczy wiejski tuning?Bo ja tego nie rozumiem.

tu właśnie masz przykład takiego wsiowego tuningu, tysiąc plastikowych nie pasujących do siebie spojlerów, naklejki, w środku świecąca gałka i dywaniki w kształcie blachy ryflowanej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: jak można skrzywdzić tak auto to jest dla mnie profanacja.

w moim mniemaniu tuning to fajna fela, gleba i modyfikacje silnika
rafaello7
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Częstochowa

Re: Re: Co sądzicie o OPEL CALIBRA?

23 Lut 2009, 22:20

Tuning to jest rzecz na której sie nie oszczędza.bo jeśli sie oszczedza to juz tak poprawdzie wieś wychodzi w efekcie końcowym.folie, naklejki i inne duperelki z aukcji internetowych za grosze.calibra ogólnie udany samochód niestety ze złą opinią (dosyc czesto słuszną) nie mowie że zawsze.
matttias1234
Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

Re: Co sądzicie o OPEL CALIBRA?

24 Lut 2009, 00:33

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gdpMuO66EP8[/youtube]
<b>don't stop tryin'
one day you
you will flyin'
qki007
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Miejscowość: Zamość

24 Lut 2009, 14:55

Jesli podoba Ci sie wiejski tuning to auta w sam raz :)
Jak dla mnie zrobienie auta w taki sposob jest poprostu zkrzywdzeniem go. Smieszy spojlerek jakiś, ktory nic nie daje a jedynie auto traci urok przez niego, do tego dochodza te smiesze zderzaki. Wszytsko wyglada niesamowicie komicznie :lol: Jest fanem Opla i Calibry rownież, bo mi sie bardzo podobaja te autka, aczkolwiek jeszcze zadnej nie mialem :? Do tego te paski przez cale auto. Jak sie nie myle takie byly w Viperze czy gdzieś. :lol: Bardzo lubie te autka ale wyglad maja najladniejszy gdy nikt przy nich nie grzebie. Tu mamy idealny przyklad jak auto trafi w niepowolane rece. To samo sie tyczy Golfa III, jak i Bavarek.

Co do tego konkretnie auta. Jak juz mowilem widać, że bylo "tuningowane" napewno jezdzila nim mloda osoba wiec w jakim stanie jest silnik jest to wielki znak zapytania tak jak koledzy wyzej mowili :?: przebieg ?? hmmm mnozac przez 2 moge sie zgodzić.

Ktoś wczesniej pisal o silniku 2.0 16V ze jest bezawaryjny i lubie gaz. Jest to nieprawda! Silnik nie lubi gazu! Zdarzaja sie przez niego czeste awarie. Jesli chcesz Calibre z gazem szukaj 2.0 8V te auta bardziej czuja gaz. Jesli znajdziesz jakas niedozylowana i bedziesz o nia dbał to napewno jeszcze pochodzi to autko. Silnik 2.0 16V jest niesamowicie mocny jak na pierwszy raz kto mial stycznosc z samochodami sportowymi (chodzi mi o moc) IS-ki bierze spokojnie ;) takze tym silnikem mozna poganiać, ale o gaz w nim napewno bym sie obawial

Pozdrooooo
:?

PS. Cena tego autka z tym rocznikiem tez nie jest za mala....
Junior99
Nowicjusz

Miejscowość: łódzkie

24 Lut 2009, 15:12

Moim zdaniem opel calibra jest dobrym samochodem, pod warunkiem że nie zrobimy wiejskiego tuningu jak kolega wyżej napisał. Mi się osobiście podoba ale wersja seryjna bez żadnych przeróbek. Wystarczą tylko ładne alum felgi.
chudy-88
Nowicjusz

Miejscowość: Wodzisław śl.

24 Lut 2009, 15:18

chudy-88 napisał(a):Moim zdaniem opel calibra jest dobrym samochodem, pod warunkiem że nie zrobimy wiejskiego tuningu jak kolega wyżej napisał. Mi się osobiście podoba ale wersja seryjna bez żadnych przeróbek. Wystarczą tylko ładne alum felgi.

Dokladnie o to mi chodzilo! :D
Junior99
Nowicjusz

Miejscowość: łódzkie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...
    Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub Felgi samochodowe - rozstaw i ilość śrub
    Przedstawiamy dwa parametry montażowe felg samochodowych (średnicę śrub i ich ilość) zarówno stalowych jak i aluminiowych. Są one na tyle ważne, że oba te parametry muszą być dokładnie takie same jak zalecił producent ...

• Re: Co sądzicie o OPEL CALIBRA?

24 Lut 2009, 16:39

W Calibrach jeżdżą same młode łebki, które obklejają swoje samochody naklejkami: "V8", "Turbo", "Quattro" itd. jeździ takie jeden łebek z mojej dzielnicy takim właśnie autem. Wygląda to jak "kurnik" takie coś to na wsi położyć i dla ozdoby niech stoi, a nie na ulice.
    BRIAN842
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków

24 Lut 2009, 20:11

"calibra wyciągnięta z kibla" to taki joke.samochód jest ogólnie udany.a ten tekst to z piosenki ktora ułożył pewien koles i nagrał na typa z naszej miejscowości który klasycznie bardzo pięknie i wiejsko STJUNINGOWAŁ swoja calibre xD
    matttias1234
    Zaawansowany

Miejscowość: Dolnyśląsk

25 Lut 2009, 17:33

za 3000 tysiące możesz wyczaić taką samą tylko, że bez wsiotune! Bezsensu jest branie tego grata po zawyżonej na maksa cenie tylko dlatego, że ma brzydki kolor, tanie paski, i jakieś spojlery. Rozumiem, że chcesz mieć fajne, wyróżniające się auto, ale jest różnica między autem wyróżniającym, a autem śmieszącym wszystkich dookoła. za tą cenę to możesz kupić sobie jakieś porządne BMW, Forda, nie wiem cokolwiek tylko nie Calibre z 92 i cofanym licznikiem.
    warzywo
    Aktywny

Miejscowość: PZN

• Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006