Co sadzicie o tych autach? 10 k

08 Lut 2009, 21:11

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

To byloby moje pierwsze auto.. Moze zaproponowalibyscie cos innego mniej wiecej w tej cenie? Ewentualnie jakies uwagi na temat tych aut.(ktory silnik lepszy itp.) Szukam auta, ktore rzadko by sie psulo, byloby ekonomiczne i fajnie sie prezentowalo :)

z gory dziekuje za odp
n3xt
Nowicjusz
 
Posty: 6

08 Lut 2009, 21:24

Z podanych trzech aut szczerze polecam honde autko świetne, jeżeli chodzi o bez awaryjność pod warunkiem, że był w miarę zadbany, silnik mimo tylko 90KM to radzi sobie całkiem fajnie i na pewno będzie oszczędne, a odradzam na pewno audi cupe, bo te auto potrafi zrujnować finansowo szczególnie jak wcześniej jeździł ktoś młody i w pełni korzystał z mocy :wink:
bols
Nowicjusz
 
Posty: 45

08 Lut 2009, 23:16

hmm.. a co myslicie o takim civicu w sportowej wersji?
jezeli chodzi o wyglad, to zdecydowanie bardziej mi sie podoba niz ten w hatchbacku

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
n3xt
Nowicjusz
 
Posty: 6

09 Lut 2009, 17:37

honda - ok, jak chcesz coś w tym stylu to możesz rozejrzeć się za mitsubishi coltem - fajne auto.
Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych

09 Lut 2009, 18:28

n3xt napisał(a):hmm.. a co myslicie o takim civicu w sportowej wersji?
jezeli chodzi o wyglad, to zdecydowanie bardziej mi sie podoba niz ten w hatchbacku

[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]


Szczerze, to ta cupe mi osobiście bardziej podchodzi i godny uwagi może być colta jak ktoś już wcześniej pisał
bols
Nowicjusz
 
Posty: 45

09 Lut 2009, 19:52

na co zwrocic uwage przy zakupie takiej hondy coupe/hatchback lub mitsubishi?
n3xt
Nowicjusz
 
Posty: 6

09 Lut 2009, 20:08

Kto za młodu głupim nie był ten na starość nie zmądrzeje...
bbr86
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 308
Miejscowość: Wałbrzych

14 Lut 2009, 01:44

a moze troszke doplacic i kupic takiego mercedesa?
[link do oferty na Allegro wygasł]

czy to nie jest dobre auto na poczatek?
n3xt
Nowicjusz
 
Posty: 6

14 Lut 2009, 12:42

n3xt napisał(a):czy to nie jest dobre auto na poczatek?

Czy potrzebne jest Ci takie wielkie auto? Sądzę, że na początek to nie jest zbyt udany samochodzik. Auto spore, na pewno wygodne, na pewno fajnie się nim jeździ, ale w moim odczuciu zbyt poważne jak dla młodego kierowcy.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 3725

14 Lut 2009, 13:12

Dishman napisał(a):
n3xt napisał(a):czy to nie jest dobre auto na poczatek?

Czy potrzebne jest Ci takie wielkie auto? Sądzę, że na początek to nie jest zbyt udany samochodzik. Auto spore, na pewno wygodne, na pewno fajnie się nim jeździ, ale w moim odczuciu zbyt poważne jak dla młodego kierowcy.


zgadzam sie z tym, bo napewno lepszym wyborem na pierwsze auto będzi coś mniejszgo np. honda i napewno da więcej frajdy z jazdy niż mercedes :D
bols
Nowicjusz
 
Posty: 45

14 Lut 2009, 21:16

dziekuje wszystkim za pomoc. ostatni raz dorzuce jeszcze auta, ktore mi sie podobaja. co o nich sadzicie?


[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

no i w grze zostaly jeszcze civic i golf
n3xt
Nowicjusz
 
Posty: 6

15 Lut 2009, 12:24

n3xt napisał(a):dziekuje wszystkim za pomoc. ostatni raz dorzuce jeszcze auta, ktore mi sie podobaja. co o nich sadzicie?


[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]

no i w grze zostaly jeszcze civic i golf


ta toyotka całkiem fajnie sie prezentuje. Najlepiej wybierz sobie kilka konkretnych aut np. civic toyota i jakie tam jeszcze tobie się spodoba i zacznij szukać tych konkretnych modeli i jak trafisz na jakiś z tych aut w bardzo dobrym stanie to bież tylko radze uzbroic się w cierpliwośc i nie brac pierwszego lepszego ładnie wyglądającego auta :wink:
bols
Nowicjusz
 
Posty: 45

15 Lut 2009, 13:10

no wlasnie tylko tu jest problem.. bo ja sie nie znam na autach, to bedzie moje pierwsze.. i tez nie mam za bardzo kogo sie doradzic
n3xt
Nowicjusz
 
Posty: 6

15 Lut 2009, 13:39

sugeruje kupno miernika lakieru na allegro, 30zl a powloke lakiernicza juz sprawdzisz
radzio000
Początkujący
 
Posty: 147
Miejscowość: ww

15 Lut 2009, 15:35

n3xt napisał(a):no wlasnie tylko tu jest problem.. bo ja sie nie znam na autach, to bedzie moje pierwsze.. i tez nie mam za bardzo kogo sie doradzic


Najlepiej jak już masz upatrzone konkretne marki i modele zajrzyj na fora danego modelu i tam poczytaj albo zapytaj się jak wersję silnikową jest najlepsza jak z awaryjnością i kosztami utrzymania no i na co zwracać szczególną uwagę, a przy oględzinach auta, jeżeli na pierwszy rzut auto cię zainteresuje, a nie masz jakiegoś znajomego mechanika, który mógłby z tobą wybrać się i obejrzeć auto to podjedź na jakiś warsztat i poproś żeby sprawdzili ci te auto zapłacisz za to od 80(zwykły mały warsztat) do 200zł(aso) a uchroni cię to przed wtopieniem ponad 10 000. Warto też kupić sobie taki miernik do grubości lakieru jak pisał już ktoś to pomorze wstępnie ocenić przeszłość auta
bols
Nowicjusz
 
Posty: 45