Co sądzicie o tym BMW ?

Co sądzicie o tym BMW ?

03 Sty 2017, 18:18

Mam na oku BMW, niestety zbytnio nie znam sie na silnikach, modelach itp. więc nie wiem czy to warte uwagi auto czy nie. Pisze że jest sprowadzone ze Szwajcarii, są jakieś dodatkowe opłaty związane z rejestracją w związku z tym ?
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria ... yI9bL.html
arti1m1
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 02 03 1991
Auto: Avensis
Rok produkcji: 2004

Re: Co sądzicie o tym BMW ?

03 Sty 2017, 19:34

Silnik i model w miarę ok, ale ten konkretny egzemplarz to konkretny ulep (popatrz chociażby na spasowanie maski i odcienie lakieru).
Auta ze Szwajcarii są objęte innymi opłatami niż te z terenu UE - jeśli to auto z opłatami, transportem i marżą handlarza kosztuje 11,5k to nie chcę wiedzieć ile za nią zapłacił
Invi
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 04 03 1924
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: volvo_s60
Silnik: 2.5T
Typ: Sedan/Limuzyna

03 Sty 2017, 20:08

Przód faktycznie słabo spasowany ale oryginału nie można wymagać z takiego rocznika. Co do ceny to myślę że trochę przesadzona dolozysz trochę to i coupe kupisz. Przebieg oczywiście trzeba się liczyć że zrzucony :P
Auto powinno służyć do użytkowania a nie do pokazywania.

Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Aktywny

Prawo jazdy od: 05 04 2008
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: E60
Paliwo: Benzyna

03 Sty 2017, 21:28

Auta ze Szwajcarii są najczęściej ściągane po mniejszych lub większych kolizjach. Przebieg może być prawdziwy, bardziej martwi mnie ta potencjalna wypadkowa przeszłość.
Ossy
Stały forumowicz

Zdjęcia: 0
Prawo jazdy od: 07 01 2010
Przebieg/rok: 35tys. km
Auto: Volvo S60
Silnik: 2.4T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D Fotel samochodowy Toyoty z drukarki 3D
    Fotele samochodowe zazwyczaj nie należą do najwygodniejszych, choć bywają chlubne wyjątki. Producenci mają w tej dziedzinie jeszcze wiele do zrobienia. Dzisiejsze fotele samochodowe konstruowane są z wykorzystaniem dość starych ...
    Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie
    W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Opel Tigra, Tuning
      Audi RS6 Avant
      Lincoln Mark LT
      Trial Lędziny 2014 czerwiec