Co sądzicie o tym radiu ??

Które jest najlepsze wg. was?

1
2
17%
2
2
17%
3
2
17%
4
2
17%
5
4
33%
Razem głosów : 12

Co sądzicie o tym radiu ??

08 Lis 2010, 18:18

Mam do was pytanie. Jakie są wasze opinie o tych radiach czy warto je kupować?

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
damian712
Nowicjusz

Miejscowość: Pionki

Re: Co sądzicie o tym radiu ??

09 Lis 2010, 09:12

Dalco? Wszystkie te radia, to tak na prawdę jest to samo. Kupiłem troszkę inny model z innym panelem w sumie kosztowało mnie ok 130 zł. Różni się od tych tym, że ma ściągany panel. Te nie mają.
Zalety: czyta pendrive i karty SD. To jest super sprawa.
Wady: Brak podtrzymania pamięci ustawień dźwięku, brak przewijania piosenek (możesz jedynie przełączać całe utwory), dobrze graja tylko utwory do 128kbps i może jeszcze 192, 320kbps to już porażka, cały czas się zacinają. jeśli miałeś kiedyś markowe radio typu kenwood, to trudno się też pogodzić z jakością odbioru. Jak mieszkasz w okolicy, że masz silne nadajniki, to pewnie tego nie zauważysz. Takie radio, jaka cena. Za te pieniądze można pewne sprawy przecierpieć.

A dlaczego takie kupiłem, bo lubię sprawdzać tanie rzeczy, czasami można wyhaczyć coś naprawdę wartościowego. Tu niestety tak nie było.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

09 Lis 2010, 13:13

karlone, święte słowa... Ja mam w służbówce Denvera .... Taki jak kiedyś był w biedronce ... grać to gra... no ale o jakości dźwięku to sobie można polemizować ... Parę nie dociągnięć np. brak możliwości przerzucania folderów tylko trzeba lecieć piosenkami... ale czyta wszystko z USB... Karty nigdy mu nie podpinałem... Jakbym drugi raz miał kupować to wolałbym dołożyć i kupić coś konkretnej marki ...
JEST:
- Renault Megane I ph II 1.6 16V LPG 107KM 2001r Privillage
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

13 Lis 2010, 19:53

ja za swoje radio dałem 780zł za jvc za te pieniądze nawet polecam brać gdy ma usb i kartę ja za telefon za podróbę iphone co zapłaciłem 199 zł i nie narzekam bardzo mi się podoba i mam już rok czasu a inni mówili ze szajs ja nie patrze co inni mówią muszę sam się przekonać tobie też tak radzę nie dowiesz się jak nie spróbujesz grać na pewno będzie :)
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska

13 Lis 2010, 20:04

Ja użytkuje radio Nr 5 :)
wymagam tylko zeby radio gralo, na jakosci dzwieku mi nie zalezy. SŁucham muzyki z Pendriva. Radio sobie radzi dobrze, nawet lekki basik jest :) Najwiekszym minusem jest brak mozliwosci przewijania utworu. mozna tylko przerzucac kawalki. ale jak za te cene to jestem zadowolony :)

//edit
jednak sie pomylilem Uzywam radyjka ktorego zdjecie jest na aukcji nr 5 :P
Ale to raczej jedna cho**** :razz: Image
Kakameo
Początkujący

Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Jak bezpiecznie pokonywać zakręty? Jak bezpiecznie pokonywać zakręty?
    Pokonywanie zakrętów nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Redukcja prędkości i skręcenie kierownicy to nie jedyne zadania, jakie musi uwzględnić kierowca. Kluczowa jest płynność wykonania manewru, a do tego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Ursus C-380, tył
      Audi RS6 2
      VW Golf I Karmann