Co sądzicie o tym radiu ??

Które jest najlepsze wg. was?

1
2
17%
2
2
17%
3
2
17%
4
2
17%
5
4
33%
Razem głosów : 12

Co sądzicie o tym radiu ??

08 Lis 2010, 18:18

Mam do was pytanie. Jakie są wasze opinie o tych radiach czy warto je kupować?

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]

[link wygasł]
damian712
Nowicjusz

Miejscowość: Pionki

Re: Co sądzicie o tym radiu ??

09 Lis 2010, 09:12

Dalco? Wszystkie te radia, to tak na prawdę jest to samo. Kupiłem troszkę inny model z innym panelem w sumie kosztowało mnie ok 130 zł. Różni się od tych tym, że ma ściągany panel. Te nie mają.
Zalety: czyta pendrive i karty SD. To jest super sprawa.
Wady: Brak podtrzymania pamięci ustawień dźwięku, brak przewijania piosenek (możesz jedynie przełączać całe utwory), dobrze graja tylko utwory do 128kbps i może jeszcze 192, 320kbps to już porażka, cały czas się zacinają. jeśli miałeś kiedyś markowe radio typu kenwood, to trudno się też pogodzić z jakością odbioru. Jak mieszkasz w okolicy, że masz silne nadajniki, to pewnie tego nie zauważysz. Takie radio, jaka cena. Za te pieniądze można pewne sprawy przecierpieć.

A dlaczego takie kupiłem, bo lubię sprawdzać tanie rzeczy, czasami można wyhaczyć coś naprawdę wartościowego. Tu niestety tak nie było.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk

09 Lis 2010, 13:13

karlone, święte słowa... Ja mam w służbówce Denvera .... Taki jak kiedyś był w biedronce ... grać to gra... no ale o jakości dźwięku to sobie można polemizować ... Parę nie dociągnięć np. brak możliwości przerzucania folderów tylko trzeba lecieć piosenkami... ale czyta wszystko z USB... Karty nigdy mu nie podpinałem... Jakbym drugi raz miał kupować to wolałbym dołożyć i kupić coś konkretnej marki ...
JEST:
- Renault Megane I ph II 1.6 16V LPG 107KM 2001r Privillage
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

13 Lis 2010, 19:53

ja za swoje radio dałem 780zł za jvc za te pieniądze nawet polecam brać gdy ma usb i kartę ja za telefon za podróbę iphone co zapłaciłem 199 zł i nie narzekam bardzo mi się podoba i mam już rok czasu a inni mówili ze szajs ja nie patrze co inni mówią muszę sam się przekonać tobie też tak radzę nie dowiesz się jak nie spróbujesz grać na pewno będzie :)
ochroniarz02
Początkujący

Miejscowość: Biała Podlaska

13 Lis 2010, 20:04

Ja użytkuje radio Nr 5 :)
wymagam tylko zeby radio gralo, na jakosci dzwieku mi nie zalezy. SŁucham muzyki z Pendriva. Radio sobie radzi dobrze, nawet lekki basik jest :) Najwiekszym minusem jest brak mozliwosci przewijania utworu. mozna tylko przerzucac kawalki. ale jak za te cene to jestem zadowolony :)

//edit
jednak sie pomylilem Uzywam radyjka ktorego zdjecie jest na aukcji nr 5 :P
Ale to raczej jedna cho**** :razz: Image
Kakameo
Początkujący

Miejscowość: ok. Wadowic
Auto: Seicento 900 41KM
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Instalacje LPG i ich generacje Instalacje LPG i ich generacje
    Czytając ten artykuł dowiesz się jakie są obecnie stosowane generacje instalacji LPG oraz jakie rodzaje zbiorników na gaz można montować w samochodach. Zaczynamy do Gazowych Układów Zasilania (GUZ) pierwszej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006