Co sądzicie o tym subwooferze???

Co sądzicie o tym subwooferze???

28 Maj 2008, 18:35

Tak jak w temacie.czy warto kupić ten subwoofer

[link wygasł]

Wiem ze nie jest to sprzęt z najwyższej półki ale na razie nie mam kasy żeby kupić coś lepszego. Czy warto za tą kasę to kupić, Jeżeli ktoś go kupił to proszę o opinie.
karol2505
Nowicjusz

Re: Co sądzicie o tym subwooferze???

28 Maj 2008, 20:48

A więc pierwsza rzecz która niepokoi to brak parametrów.....
Nie ma parametrów wzmacniacza, parametry głośnika są lecz takie nie pełne.
Brak modelu głośnika zastosowanego w tej skrzyni co uniemożliwia jaką kolwiek werfikacje poprawności konstrukcji.
kolejnym niepokojącym elementem są te wielkie bass reflex-y, sądząc po ich wymiarach i podanej efektywności można wnioskować że to właśnie dzięki tej wielkości uzyskano wysoką efektywność całego zestawu.

W efekcie końcowym możesz spodziewać sie płytkiego i hukliwego basu zamiast takiego głębokiego Schodzącego bardzo nisko.
ale to jest tylko moja opinia nigdy nie miałem do czynienia z tą firmą więc piszę tylko to co widzę i co mogę wywnioskować ze swojej praktyki.

Poproś może o więcej parametrów tego zestawu wtedy będzie wiadomo coś wiecej a przedewszystkim o parametry i model głosnika.
maxidig
Początkujący

Miejscowość: Toruń

Re: Co sądzicie o tym subwooferze???

29 Maj 2008, 13:34

a co byś polecił za tą kasę?
karol2505
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM Turbodoładowany, benzynowy silnik 1.6 DIG-T 163 KM
    Nissan rozszerza ofertę cenionego modelu Qashqai o wersję z zaawansowanym silnikiem benzynowym DIG-T 163. Nowy, czterocylindrowy, turbodoładowany silnik 1.6 jest zgodny z rygorystyczną normą emisji spalin EURO 6 i zapewnia ...
    Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW 328i cabrio
      Golf GTI Cabriolet - złożony dach
      Ścigacze, motory
      Targi AutoSalon, bass i tuning