Co zrobić , POMOCY !!!

Co zrobić , POMOCY !!!

12 Maj 2006, 08:22

A więc , pomocy !!! Chciałbym w swoim samochodzie zdecydowanie poleprzyć bas i nie chodzi mi o montowanie tuby ponieważ wolałbym operac sie na montowaniu w półkach itp. Sprawa wygląda tak że mam fabrycznie 8 głośników i do tego dokupiłem radio z dodatkową obsługą suba tz pre-sub i teraz czy zrobic :

A. kupić wzmacniacz + dwa głośniki basow i wrzucić je na tył w półkę doadam tylko ż e mam tam dodatkowe miejsce na głośniki ale na max 13 cm.

czy

B. zmianić tylko istniejące głośniki z firmowych mercedesa na inne nie wim nowsze i np. dać basowe na tył a przód uleprzyć trójdroznymi.

Dodam że duże znaczenie mam kosz i dlatego prośba jaki ew jesty niedrogi wzmacniacz i głośniki.
Proszę o porady i z góry dzięki
Pozdro,
Witkosz
Witkosz
Nowicjusz

14 Maj 2006, 11:19

Witam,
Mozliwosci masz sporo ale jesli masz na to maja male koszty ;/ to bedzie problem zeby zrobic cos dobrego. Ja bym ci proponowal powiekszyc dziury w polce do glosnikow o srednicy 20cm, zalozyc tam dwa glosniki niskotonowe a do nich wzmacniacz dwukanalowy podlaczony do radia pod pre-sub jak mowisz. Z glosnikow 13cm nie wyciagniesz fajego basu :cry: . Mozesz jeszcze sprobowac podjechaą do warsztatu gdzie profesjonalnie sie trudnia zabudowa auta sprzetem grajacym zawsze mga ci doradzic :). Najlepiej kup sobie subwofer z wbudowanym wzmacniaczem one przewaznie maja fajny i miekki bas :D nawet te nie firmowe dobrze graja... Pozdro Felix :wink:
Felix

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular Poskramiacz śniegu z 1934 roku - Skoda Popular
    Czeska marka rozwijała przemyślane i skuteczne sposoby na radzenie sobie z dużym śniegiem i trudnym zimowymi warunkami już ponad osiemdziesiąt lat temu. Znany model POPULAR dokonał podczas zim lat 30 wielu spektakularnych ...
    Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu? Jak radzić sobie z podstawową obsługą samochodu?
    Mogłoby się wydawać, że włączenie świateł przeciwmgłowych, wymiana koła na zapasowe czy znajomość sygnalizacji świateł ostrzegawczych na desce rozdzielczej to podstawowe umiejętności, jakie powinien posiadać kierowca. Tymczasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili