Corsa C 2001 1,0 warto do miasta?

Corsa C 2001 1,0 warto do miasta?

06 Wrz 2008, 16:52

MAm mozliwośc kupienia takiej corsy:
[link wygasł]
zastanawiam się czy warto
Wiem ze ten silnik to muł ale to ma byc na dojazdy do pracy w sumie jako drugie w rodzinie
Czy te silniki się psują?
No i jak generalnie Corsa się zachowuje chodzi o awaryjność / niezawodność?
Dzieki za rady
andyxyz
Nowicjusz

Re: Corsa C 2001 1,0 warto do miasta?

07 Wrz 2008, 10:14

Witam

Również miałem okazje kupic taki egzemplarz tylko z 2002 roku tez z tym silnikiem. I jak widze Twoja wersja tez jest bez dodatków (znaczy golas)

Zastanawialem sie dlugo, bo cena byla za 2002 r 13 000zl przebieg - 60 000km. Troche czytalem w Auto Swiecie o nim, nie ma zbyt rewelacyjnych opini. Ale ogólnie jako drugie auto to mógłby byc udany zakup. Tylko szkoda ze bez zadnej elektryki, i bez wspomagania z tego co widze. Dla mnie osobiscie to juz by eliminowało auto.
pioneer deh
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Re: Corsa C 2001 1,0 warto do miasta?

07 Wrz 2008, 23:43

ja bym chyba nie wzioł... zastanów się jeszcze 1.0 to nawet ok jeśli do pracy ale nie za te pieniążki + te puste wyposażenie
EXAL
Aktywny
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...
    BMW Concept Study CS1 2002 BMW Concept Study CS1 2002
    Koncepcyjne BMW Concept Study CS1 przedstawia wizję przyszłego "niewielkiego" modelu BMW. Elementem determinującym styl tego czteromiejscowego studyjnego kabrioletu jest swoista więź tworzona przez eleganckie i lekkie nadwozie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Ford Focus ST
      Wyścigi samochodów Buggy, Quadów i samochodów terenowych
      DeSoto FireFlite