Coś nie tego z oponami zimowymi... Zero przyczepności....

Re: Coś nie tego z oponami zimowymi... Zero przyczepności...

31 Sty 2011, 13:11

pimpurdan napisał(a):Kellysy to świetne opony. Moim skromnym zdaniem idealne właśnie do małych dostawczaków, w których rozwija się znaczne prędkości... :D W tej cenie ja osobiście mogę jeszcze polecić Firestone - kupione w tym roku w netcar.pl i przetestowane już na pierwszym śniegowym podjeździe do Zieleńca. Rewelacja! :)

Jeśli masz na myśli opony Kelly, to marka należy do Goodyear, no i chyba nie trzeba tu dyskutować o jakości. martwi mnie jedynie ich dostępność
automaniak
pansamochodzik
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Coś nie tego z oponami zimowymi... Zero przyczepności...

31 Sty 2011, 21:19

sporo tyś km na tych oponkach nic zużycia 4 auta na nich jeżdżą przyczepność super a jak przez zaspy się przecierają :D Miszelinki wysiadają :D ... Polecam każdemu :) Każdy sobie u nas chwali :)
JEST:
- Renault Megane I ph II 1.6 16V LPG 107KM 2001r Privillage
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006