Coś nie tego z oponami zimowymi... Zero przyczepności....

Re: Coś nie tego z oponami zimowymi... Zero przyczepności...

31 Sty 2011, 13:11

pimpurdan napisał(a):Kellysy to świetne opony. Moim skromnym zdaniem idealne właśnie do małych dostawczaków, w których rozwija się znaczne prędkości... :D W tej cenie ja osobiście mogę jeszcze polecić Firestone - kupione w tym roku w netcar.pl i przetestowane już na pierwszym śniegowym podjeździe do Zieleńca. Rewelacja! :)

Jeśli masz na myśli opony Kelly, to marka należy do Goodyear, no i chyba nie trzeba tu dyskutować o jakości. martwi mnie jedynie ich dostępność
automaniak
pansamochodzik
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

Re: Coś nie tego z oponami zimowymi... Zero przyczepności...

31 Sty 2011, 21:19

sporo tyś km na tych oponkach nic zużycia 4 auta na nich jeżdżą przyczepność super a jak przez zaspy się przecierają :D Miszelinki wysiadają :D ... Polecam każdemu :) Każdy sobie u nas chwali :)
JEST:
- Renault Megane I ph II 1.6 16V LPG 107KM 2001r Privillage
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty Jak jeżdżąc skracamy sobie drogę - jazda na skróty
    Jazda wyznaczonym torem wydaje się kierowcom jedną z oczywistych zasad ruchu drogowego. Tymczasem wielokrotnie można zaobserwować niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach.
    Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili