Coś o BMW X5

06 Wrz 2008, 00:02

a cha i czy mozna tam wylaczyc naped 4x4 aby byl 2x4 czy 4x4 jest na stale?
michcio
michcio74
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 28
Miejscowość: jersey city

06 Wrz 2008, 00:37

michcio74 napisał(a):jak nieoplaca zakladac sie gazu do 3.0 do do czego sie oplaca do 1.6 albo 2.0 bez przesady poto jest gaz, mozna se pozwolic na wiekszy motor i dalej jezdzic tanio poza tym to ma byc jako auto rodzinne (podoba misie bardziej niz jakis van) a nie rajdowka. chodzi o to czy ktos wie jak ono sie spisuje na gazie?


A po co Ci większy motor? Żeby za OC więcej płacić czy pochwalić się przed kolegami? Skoro na gazie wypadnie blado przy mniejszym TD, a koszty paliwa będą podobne? Bo z tego co czytam to jednak w PL będziesz tym jeździł, a tu, o ile bywam na stacjach, zatankować ON to nie problem.

Btw. silniki BMW wyjątkowo nie lubią gazu. Jak każde z resztą.
jiGsaw
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5044
Miejscowość: Rumia
Auto: BMW

06 Wrz 2008, 08:02

michcio74 napisał(a):2007 rok (pelna opcja) cena jest 17500 dolarow + 1200 dolarow za przesylke + 3 procent podatku stanowego + 7% jakas oplata w polsce
dlatego mnie stac i mysle o gazie bo w polsce napewno nie kupie sobie takiego auta za ok 41000 zlotych (za wszystko) po za tym jestem tu na miejscu i znam kilka polskich firm ktore wysylaja auta do polski i nie sa to auta malo litrazowe (jeap cherokee4.3l , shevrolet trailblazer 5.3l, doge durango 5.7l, doge ram itp. ) te auta ida setkami z samego NY nie mowie o reszcie stanow . wysylaja do tego stopnia ze terminy na wysylke konteneru 2 lata temu byly ze moglem odstawic na parking nastepnego dnia a teraz musze czekac przeszlo miesiac i rezerwowac miejcse duzo wczesniej.
wiec... chce bmw x5 i zalozyc gaz to jest wmiare nowe auto (ma byc rodzinne) czy ktos wie jak tym sie jezdi a nie czy wypada zakladac gaz?

To się opłaca jeśli to tak się kalkuluje , choć chyba pare opłat nie wymieniłeś....
EXAL
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 256

06 Wrz 2008, 15:28

jiGsaw napisał(a):
michcio74 napisał(a):jak nieoplaca zakladac sie gazu do 3.0 do do czego sie oplaca do 1.6 albo 2.0 bez przesady poto jest gaz, mozna se pozwolic na wiekszy motor i dalej jezdzic tanio poza tym to ma byc jako auto rodzinne (podoba misie bardziej niz jakis van) a nie rajdowka. chodzi o to czy ktos wie jak ono sie spisuje na gazie?


A po co Ci większy motor? Żeby za OC więcej płacić czy pochwalić się przed kolegami? Skoro na gazie wypadnie blado przy mniejszym TD, a koszty paliwa będą podobne? Bo z tego co czytam to jednak w PL będziesz tym jeździł, a tu, o ile bywam na stacjach, zatankować ON to nie problem.

Btw. silniki BMW wyjątkowo nie lubią gazu. Jak każde z resztą.


mi wiekszy motor nie potrzebny chodzi to ze nie ma x5 z mniejszym niz 3.0l (benzyna) a diesla ciezko znalesc(nie stacje tylko auto) poza tym wiecej zaoszczedze zakladajac gaz do 3.0 niz do 1.6
michcio
michcio74
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 28
Miejscowość: jersey city

06 Wrz 2008, 19:27

michcio74 napisał(a):dzieki "astro007" skoro wiesz to to moze cos wiecej bede wdzieczny

ale co chcesz wiedzieć?
Ogólnie powiem tak autko wydaje się duże ale w środku miejsca z przodu w sam raz z tyłu? Jak to uważa ale dla mnie dać tam 3 dorosłe osoby to samobójstwo.Autkiem świetnie się jeździ. Mogę więcej powiedzieć więcej o klimie i wentylacji bo ona miała amerykańską wersje, więc taka sama jak ty.
No więc klima nie chodziła za dobrze , chodzi o to ,że w innych samochodach tej klasy chłód osiągało się szybciej niż w BMW z ogrzewaniem lepiej chociaż cudów tez nie było.Skrzynia biegów cudów nie było , ale problemów tez nie było tylko coś pod koniec słyszałem że zaczynała się już psuć ale na tyle lat i przebieg źle nie było.Silnik nie za głośny (benzyniak).Bagażnik dla mnie dość mały ale ale maleńki to on nie jest. Co mogę powiedzieć jeździć się tym jeździ bardzo fajnie , chociaż moja opinia tutaj nie jest zbyt wiążąca bo niewiele nim jeździłem ( wjazd i wyjazd ze stanowiska).
astro007
Aktywny
 
Posty: 253

06 Wrz 2008, 22:54

astro007 napisał(a):
michcio74 napisał(a):dzieki "astro007" skoro wiesz to to moze cos wiecej bede wdzieczny

ale co chcesz wiedzieć?
Ogólnie powiem tak autko wydaje się duże ale w środku miejsca z przodu w sam raz z tyłu? Jak to uważa ale dla mnie dać tam 3 dorosłe osoby to samobójstwo.Autkiem świetnie się jeździ. Mogę więcej powiedzieć więcej o klimie i wentylacji bo ona miała amerykańską wersje, więc taka sama jak ty.
No więc klima nie chodziła za dobrze , chodzi o to ,że w innych samochodach tej klasy chłód osiągało się szybciej niż w BMW z ogrzewaniem lepiej chociaż cudów tez nie było.Skrzynia biegów cudów nie było , ale problemów tez nie było tylko coś pod koniec słyszałem że zaczynała się już psuć ale na tyle lat i przebieg źle nie było.Silnik nie za głośny (benzyniak).Bagażnik dla mnie dość mały ale ale maleńki to on nie jest. Co mogę powiedzieć jeździć się tym jeździ bardzo fajnie , chociaż moja opinia tutaj nie jest zbyt wiążąca bo niewiele nim jeździłem ( wjazd i wyjazd ze stanowiska).


o to chodzilo wielkie dzieki interesuje mnie jeszcze tylko co z tym napedem czy jest 4x4 na stale czy mozna go przelaczyc na 2x4?
michcio
michcio74
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 28
Miejscowość: jersey city

07 Wrz 2008, 22:57

a wlasnie moze cos wiecie o fordzie EDGE?
bo tez ladny
michcio
michcio74
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 28
Miejscowość: jersey city