Cykanie + skoki obrotów

Cykanie + skoki obrotów

08 Sie 2015, 09:18

Witam. Jestem po wymianie panewek korbowodowych , sprzęgła kompletnego i kompletnego rozrzadu z pompa wody. Zestaw ina a pompa jakiejś polskiej firmy k.. . Po rozgrzaniu silnika słychać irytujące cykanie na wolnych obrotach ( po dodaniu gazu może minimalnie głośniejsze) . Dodatkowo kilka razy orzy mocniejszym depnięciu miałem nagły wzrost obrotów o kilka set i spadek (jakby się coś ślizgało). W linki film odgłosów. Jakieś sugestie. Z góry dziękuję!

[Aby zobaczyć film musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Golf v 1.9 tdi bxe 2009
intoxication
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 04 1987
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: golf v
Silnik: 1.9 tdi 105+
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Cykanie + skoki obrotów

30 Sie 2015, 18:21

Witam. Problem tkwił w sprzęgle. (Jestem po wymianie całego z dwumasa) . Poza cykanie I kilkoma skokami obrotów które później się już nie opatrzył innych objawów nie było.
Pozdrawiam
intoxication
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 04 1987
Przebieg/rok: 22tys. km
Auto: golf v
Silnik: 1.9 tdi 105+
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Jak jeździć po nawałnicy? Jak jeździć po nawałnicy?
    W lecie często nawiedzają nas intensywne burze, gwałtowne opady deszczu i nawałnice. Takie warunki atmosferyczne są bardzo niebezpieczne w szczególności dla kierowców. Pod wpływem silnego wiatru łamią się gałęzie, a intensywny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006