Częstochowa -Białystok ( omijać Warszawe ) ?

Częstochowa -Białystok ( omijać Warszawe ) ?

03 Lip 2013, 22:25

Witam serdecznie,troszkę głupio mi pytać o taki banał, ale jeżdżę sporo na południu kraju a w piątek wybieram się w okolice Białegostoku.
Jadę z małą córeczką i zależy mi na czasie zawsze jechałem przez centrum Warszawy ale tak na logikę obecnie chyba lepiej w Mszczonowie wjechać na 50siątke na wysokości miejscowości Morgi wjechać na a1 i w markach wjadę na krajową 8 dalej to już prosta droga. Tak prosto wydaje sie to na mapie natomiast jak znam nasze drogi to pewnie nie jest już tak kolorowo, jeśli ktoś w ostatnim czasie jechał tą drogą to proszę o podpowiedź poza tym męczy mnie czy warto dokładać prawie 20 km czy lepiej przejechać przez centrum Warszawy - jadąc nocą?
z góry dziękuję za odpowiedź PS chętnie pomogę jeśli ktoś chce zapytać o trasy na południu kraju.
mmiichał
Obserwowany

Auto: Nissan Primera

Re: Częstochowa -Białystok ( omijać Warszawe ) ?

03 Lip 2013, 22:47

Droga którą podałeś jest dobra Czyli Mszczonów -> węzeł Wiskitki (Morgi) -> Marki -> Białystok tylko problemem są zazwyczaj spore korki w Markach szczególnie przed weekendami czyli w piątki od 16 do nawet 22.
Jeżeli będziesz jechał nocą to moim zdaniem najlepsza i najszybsza droga :ok: Powinieneś przejechać bez problemów (pilnuj tylko ograniczeń jak skończy ci się ekspresówka w Warszawie ten odcinek często patrolują)
ArteK
Forum Samochodowe

Zdjęcia: 10186
Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 12 12 1996
Przebieg/rok: 23tys. km
Auto: Toyota Yaris, Grand Voyager
Silnik: 1.3 VVTi, 3.3 V6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Częstochowa -Białystok ( omijać Warszawe ) ?

04 Lip 2013, 06:56

dzięki za szybką odpowiedź
mmiichał
Obserwowany

Auto: Nissan Primera
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze Rolling Barrier System - obrotowe beczki na drodze
    "Rolling Barrier System" to w skrócie obrotowe beczki na drodze system ten opracowała koreańska firma ETI. Jest to bariera drogowa złożona z obrotowych beczek, które mają bardzo duże możliwości pochłaniania ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006