Cztery Ople - który wybrać?

Cztery Ople - który wybrać?

12 Wrz 2016, 18:39

Cześć, mam dylemat pomiędzy trzema Oplami. Poszukuję samochodu raczej niedrogiego, jestem młodym kierowcą i raczej to do dalszej nauki jazdy :P

Wybrałem 4 modele z pobliskich miejscowosci :
1. [link wygasł]

2. [link wygasł]

3. [link wygasł]

4. No i mam jeszcze do oferty Opla Vectrę kolegi, silnik niestety 2.0 DTI ale niedawno był remontowany silnik. Oferuje mi on go za 3k, do roboty są progi z prawej strony i lekkie rdzawe ślady na drugim progu. Samochód posiada już 2 lata i raczej przez ten czas jak go znam to się nic z nim nie działo. Ogółem myślę że jest w dobrym stanie, boję się jednak tego silnika. Przebiegi raczej najmniejsze będą w granicach 20km więc chyba nie aż tak bardzo mało (raczej trasa niż miasto) dla Diesla a czasami zdarzy się 50 albo 100km, powiedzmy raz na dwa tygodnie.

Z góry dzięki.
grzybolevsky
Nowicjusz

Auto: Nie mam

Re: Cztery Ople - który wybrać?

12 Wrz 2016, 18:41

Nie rób śmietnika, pisz w starym temacie
Invi
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Auto: xxx

12 Wrz 2016, 19:30

Ekhem, tamto było w dziale o alfach więc no :P Ale jak coś to mogę usunąc o ile sie da.
grzybolevsky
Nowicjusz

13 Wrz 2016, 00:04

Polecam lecytynę, bo masz problemy z pamięcią...
http://www.forumsamochodowe.pl/samochod-do-maks-7-tys-zl-vt93269.htm
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 11
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

13 Wrz 2016, 16:11

Okej, czyli wszystko nadal pisać w tamtym temacie? Defacto kupiłem sobie dość taniego toledo 1 ale chciałem teraz zmienić na coś lepszego, sorki :(
grzybolevsky
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Fiat Tipo - kompaktowy sedan Fiat Tipo - kompaktowy sedan
    Fiat TIPO to całkowicie nowy, czterodrzwiowy samochód, stworzony od samego początku jako trójbryłowy sedan, zgodnie z koncepcją "Born to be Sedan ", co pozwoliło wydobyć zrównoważone kształty włoskiego ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW E21 323i, przód
      Dziewczyna i różowy Old Car
      EMS Brussels
      Z ulicy na tor 13.06.2010r