Czujnik Halla? POMOCY

Czujnik Halla? POMOCY

03 Sie 2011, 16:03

Witam. Mam spore problemy w swoim Golfiku. Mam golfa III 1.4 Benzyna + LPG. Od dluzszego czasu auto bylo zamulone az wkoncu chcialem sie dowiedziec czemu tak jest. Chodzilo normalnie lecz muliło sie jak kaszlak. Paliło 12L gazu wiec to duzo. Pojechalem do gazownika i zalecil mi wymiane sondy lamda oraz bral lewe powietrze pod monowtryskiem. Zostalo wymienione i dalej bylo tak samo. Silnik na zimno z rana wariował na malych obrotach, strasznie rzucało nim, wiec znowu pojechalem do mechanika i zalecil mi zmiane przewodów wysokiego napiecia oraz świec. Przewody mialy przebicia. Wymienilem dzisiaj i jeszcze gorzej jak bylo. Silnik nie pali na 2 gary jakby. Dwie świece sa jak nowe po wyciagnieciu. Niby iskra jest ale nie podaje jej jakby po zalozeniu. po rozgrzaniu samochodu zaczelo sie dymic do autka i mechanik zajzal pod samochod a tam katalizator nagrzany do czerwonosci. Podpinajac autko pod komputer wywalało Czujnik Halla. Czy to moze byc juz ta przyczyna tych wariacji?? P.S Sprawdzane bylo cisnienie i wszystkow normie jest silnik zdrowy i wogole mechanik nie wiedzial co jest grane i wkoncu jak katalizator sie zagrzal to stwierdzil ze to Czujnik Halla.
malin19881
Nowicjusz

Auto: Golf III 1.4 LPG

Re: Czujnik Halla? POMOCY

03 Sie 2011, 16:19

moze zapchany katalizator
Daro2011
Nowicjusz

Re: Czujnik Halla? POMOCY

03 Sie 2011, 19:50

a mi sie wydaje ze to moze byc cewka zapolonowa albo kopułka nie pamietam co w tym wozie tam masz :wink:
HARIBO
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dublin -kraków
Auto: Ibiza
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...
    [E] Audi A6 C6 3,2 FSI / BMW 530i e61 / Mercedes E 320 s211 [E] Audi A6 C6 3,2 FSI / BMW 530i e61 / Mercedes E 320 s211
    Podstawowe kryteria zestawienia: - kombi segmentu E - silnik benzynowy o mocy ok. 230KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2005 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Audi A6 C6 3,2 FSI - 255KM - BMW ...

•  
    • Warto przeczytać
    • XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Dodge Nitro, SUV, wnętrze
      Moto Piknik Tychy 2007
      BMW Turbo, 2012