Czy drogi nr 79, 50, 53 i 59 są bardzo ruchliwymi trasami?

Czy drogi nr 79, 50, 53 i 59 są bardzo ruchliwymi trasami?

11 Sie 2009, 07:35

Witam,
pod koniec sierpnia wybieram się z Rzeszowa na Mazury. Wybrałem trasy o numerach 79, 50, 53 i 59, aby ominąć jakieś większe miasta przez które trzeba się przeciskać. Ponadto trasa wydaje się krótsza niż bardziej konwencjonalnymi trasami (np. przez Warszawę czy Lublin). Moja trasa wygląda tak: Jadę 9, potem w miejscowości Łoniów zmieniam na 79; 79 jadę aż do miejscowości Góra Kalwaria w mazowieckim, gdzie zmieniam drogę na 50. 50 jadę do Ostrowi Mazowieckiej, gdzie obieram drogę wojewódzką nr 627 i jadę do Ostrołęki, gdzie kontynuuję jazdę drogą 53; później w miejscowości Rozogi zmieniam drogę na 59, jadę nią prawie pod Mrągowo, gdzie wcześniej - w miejscowości Nikutowo - zmieniam drogę na 16. Nią dojeżdżam do mojego celu - miejscowości Zełwągi (niedaleko Mikołajek).
Chciałbym się zapytać czy ta trasa jest sensowna?
Czy jest duże natężenie ruchu: szczególnie interesują mnie trasy, którymi będę podróżował najwięcej: 79, 50, 53, 59? Jeśli ktoś z forumowiczów tamtędy jeździ to proszę o informacje?
Jeśli są na tych odcinkach jakieś niebezpieczne lub "zakręcone" miejsca to też proszę o informacje w miarę możliwości.
Z góry dziękuję i pozdrawiam forumowiczów!

[ Dodano: Sob Sie 15, 2009 09:28 ]
Czy w Ostrowie Mazowieckiej jest zjazd z S8 na drogę nr 627? Bo na mapie jest to dość niewyraźnie zaznaczone. Nie wiadomo czy to zjazd, czy to jakaś droga przecina S8 pod spodem?
Ps. Czy nikt z forumowiczów nie jeździ choćby drogą 79 czy 50? Z tego wynika, że chyba nie są za bardzo ruchliwe :grin:
lukasz536
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Golf IV, zabudowa bagażnika Car audio, podświetlenie LED
      Acura TLX V6, wnętrze, 2015
      Master Truck
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009