Czy muszę to zgłaszać?

Czy muszę to zgłaszać?

16 Paź 2007, 12:31

Mam pytanie.
Co mam teraz zrobić w poniedziałek kupiłam samochód, podpisałam umowe..., a już we wtorek go sprzedałam gdzie i czy wogóle muszę to zgłaszać?
Dominika
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

Re: Czy muszę to zgłaszać?

16 Paź 2007, 14:01

Zaraobiłaś na tym kase?
Jeśli tak to trzeba zapłacic podatki... jak przy każdym innym biznesie.
mk761203
Nowicjusz

16 Paź 2007, 14:13

Zarobiłam kupiłam go za 100 a sprzedałam za 750 zł ale z tego co słyszałam podatku nie trzeba p.lacić od sumy mniejszej niż 1000zł
Tylko czy muszę gdzieś zgłaszać że miałam ten samochód 1 dzień
Dominika
Nowicjusz

Miejscowość: Wrocław

29 Paź 2007, 16:50

Dominika napisał(a):Zarobiłam kupiłam go za 100 a sprzedałam za 750 zł ale z tego co słyszałam podatku nie trzeba p.lacić od sumy mniejszej niż 1000zł
Tylko czy muszę gdzieś zgłaszać że miałam ten samochód 1 dzień

ja tez slyszalem ze poniezej 1000zl podatko wis enei placi

btw. Kurde co to byl za samochod ?:D hehhe
hs89
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili