Czy radio da rade przy tych głośnikach!!Pomocy!!!

14 Lis 2010, 15:30

Witam wszystkich mam takie pytanie czy te głośniki http://www.audiosklep.pl/ltc-os100-p-1921.html będą dobrze chodzić jeśli mam radio 4x45w.Z góry dziękuje za pomoc.
michalZwtp
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Grudziądz

14 Lis 2010, 18:53

Jeżeli jest to radio jakiegoś normalnego producenta i nie jest staruszkiem jakimś to na pewno zagrają.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

14 Lis 2010, 19:29

Posiadam takie radio [link do oferty na Allegro wygasł]
michalZwtp
Nowicjusz
 
Posty: 2
Miejscowość: Grudziądz

16 Lis 2010, 21:36

myślę, że nie będzie problemu o ile to prawda, że to radio ma 45W mocy na kanał.
karlone
Zaawansowany
 
Posty: 675
Miejscowość: Śląsk

17 Lis 2010, 14:59

Moce podawane przez producentów to czysta bujda jest to moc maksymalna a w rzeczywistości jest ona pewno ze dwa razy mniejsza.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 1848
Miejscowość: Sosnowiec
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Audi S8 i Wp11-144
Silnik: AVP, QG18DE
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001

17 Lis 2010, 16:28

tak, wiem, u mnie kenwood ma 4x23W RMS a wszędzie na pudełku i panelu jest napisane 4x50W ;) Zatem nie chce wiedzieć ile watów tak naprawdę wydaje z siebie ta manta.
karlone
Zaawansowany
 
Posty: 675
Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Instalacje gazowe II generacji
    Ten typ instalacji gazowej, podobnie jak wcześniejszy, wykorzystuje zmienne warunki podciśnieniowe, pozwala już jednak na regulację składu mieszanki. Instalacja ta przeznaczona jest dla starszej generacji silników, ...
    Żółta naklejka PLK PKP - krzyż św. Andrzeja
    Być może nie wszyscy wiedzą, że w roku 2018 PLK PKP zapoczątkowało akcję " żółta naklejka PLK " O co chodzi? O ważną rzecz, ratującą zdrowie a nawet życie. Jak wszyscy uczestnicy ruchu drogowego wiedzą, a przynajmniej ...