Czy się opłaca?

Re: Czy się opłaca?

23 Mar 2010, 13:16

w sumie to jednego i drugiego. A konkretnie to mocnego głębokiego basu w dobrym brzmieniu.
wlodi
Początkujący

Miejscowość: Lublin

23 Mar 2010, 20:46

sony to ja bym sobie darowal jak chcesz miec co bedzie dobrze gralo

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 19:50 ]
leju_thc napisał(a):Czego oczekujesz od suba?? cisnienia czy jakosci??

to zart rozumiem
Części Vectra C atrakcyjne ceny
gigit
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kołobrzeg

23 Mar 2010, 23:30

gigit a co byś zaproponował na miejsce sony?
wlodi
Początkujący

Miejscowość: Lublin

24 Mar 2010, 00:28

gigit, :lol:
Kolego czy slyszales kiedys stara serie wzmakow Sony?? Czy po prostu oceniasz sprzet po nazwie :?:
Bo jesli tak to chyba nie mamy o czym rozmawiac....
Jestem ciekaw co ty bys za zestaw zaproponowal :wink:
leju_thc
Nowicjusz

Miejscowość: ERW

28 Mar 2010, 22:57

Miałem kiedyś skrzynie z tym głośnikiem JBL-a, tyle że jako jedna sztuka, fakt,gra naprawdę głośno, do tego waży masę i zajmuje ogrom miejsca, zmieniłem na JL-audio i powiem szczerze, że JBL nie ma porównania jeżeli chodzi o jakość, mówię tutaj o czymś takim [link wygasł] , nawet ten 25 cm gra ładniej [link wygasł]

Ten JBL zajmuje kupę miejsca, w cholerę waży (pojedynczy ze skrzynią prawie 25kg!!!) robi dużo hałasu i nic poza tym, szybko go sprzedałem.
Tribul
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Z Polski
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Lexus LS430, wnętrze, deska rozdzielcza
      Volkswagen Sciroco 2.0 TSI, nr startowy 15
      Volkswagen T5 4MOTION Rockton, 2
      Wyprawa do Moab 2012, 75