Czy tą skrzynię da się podpiąć do tego wzmacniacza?

Czy tą skrzynię da się podpiąć do tego wzmacniacza?

31 Sty 2009, 22:17

jak w temacie chciałem sie dowiedziec czy da sie podpiac ta skrzynie o to link [link wygasł] do takiego wzmacniacza [link wygasł] jak tak to w jaki sposób co trzeba zmostkowac zeby dobrze grało. jeszcze mam w planach taka skrzynie [link wygasł] prosze o pomoc a jak by sie zadnej z nich nie dało podpiac to podpowiedzcie co mozna do niego załozyc zeby dobrze grało POZDRAWIAM
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

Re: Czy tą skrzynię da się podpiąć do tego wzmacniacza?

01 Lut 2009, 17:20

Tak da sie skrzynia ma dwa osobne wejscia do podłączenia mozesz zdecydowac czy chcesz zeby grał jeden głosnik ale wtedy mija sie z celem kupno tego sprzetu.
Na wzmacniaczu masz opisane mostki (BRIDGED) mostkujesz 4 kanały na 2 i podpinasz poprostu do skrzyni
Jeżeli cena nie gra roli to na twoim miejscu brał bym JBL-a wtedy robisz tylko jeden mostek na skrzynie i jeszcze dwa kanały zostaja Ci na głosniki do drzwi naprzykład.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

03 Lut 2009, 12:49

no cena bardzo nie gr roli tylko nie wiem jak ja mam to zmostkowac
wampir1717
Aktywny

Miejscowość: NY

03 Lut 2009, 18:09

Jeśli juz kupisz wzmacniacz to powinna byc instrukcja.
Mostek polega na połączeniu 2 kanałów w 1 jest to opisane BRIDGED.
Poprostu łączysz minus z 1 kanału z plusem 2 kanału tak ja sa narysowane kreski na wzmacniaczu.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0 [D] Xantia 2,0/626 V 2,0/Vectra B 2,0/Laguna I 2,0/Avensis I 2,0
    Podstawowe kryteria zestawienia: - segment D - silnik benzynowy o mocy ok. 130KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 1998 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Citroen Xantia 2,0 - 132KM - Mazda 626 V 2,0 ...
    Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Almera
      Mistaczko Master Truck dla modeli ciężarowych RC
      VW Golf II, wyścigi równoległe
      Volkswagen up! - World Car of the Year 2012, 1