Czy ten kabel jest na pewno dobry? (foto)

czy ten kabel jest na pewno dobry? (foto)

13 Mar 2011, 10:24

cześć. Chce uaktywnić funkcję AUX w mojej Mazdzie 3, zakupiłem mini jacka + kabel audio stereo, niestety nie jestem pewny czy ten kabel jest aby na pewno dobry bo niby jest 2 żyłowy a każda żyła ma osobną masę. Załączam foto

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Z góry dzięki za rozwianie moich wątpliwości
lukaszm
Nowicjusz

Miejscowość: Z krainy...

Re: Czy ten kabel jest na pewno dobry? (foto)

14 Mar 2011, 21:36

Standardowy kabelek do jacka. Może być jak najbardziej. Biały i czerwony to kanały ( lewy i prawy ) a masę skręcasz razem - w jacku jest wspólna ( jack ma 3 "styki " ).
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody Problem smogu w Polsce, a najbardziej ekologiczne samochody
    Polska od lat ma najbardziej zanieczyszczone powietrze w Unii Europejskiej – mówi najnowszy raport NIK. W ponad 90 proc. za ten stan rzeczy odpowiada indywidualne ogrzewanie budynków. Pomimo tego, że samochody ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili