Czy ten skuter jest dobry?

Czy ten skuter jest dobry?

03 Sie 2015, 15:43

[link wygasł]

Polecacie go, brać go czy nie?
Quak
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 1998
Auto: Skuter
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

Re: Czy ten skuter jest dobry?

03 Sie 2015, 16:50

Jest to typowy chińczyk, więc jego eksploatacja jak i ewentualne naprawy na pewno nie będą specjalnie drogie. Dużo zależy tu od przebiegu, którego nie ma podanego w ogłoszeniu. Jeśli ktoś dbał, powinien być ok :)
zielonek
Aktywny

Auto: P 206

03 Sie 2015, 17:37

Ma przebieg około 6tysięcy bo dzwoniłem.
Quak
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 04 03 1998
Auto: Skuter
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1998

03 Sie 2015, 17:49

6 tysięcy, przez 8 lat?

Tam cofnąć licznik idzie palcem, albo wkrętarką. Wystarczy wyciągnąć linkę ze ślimaka i do przodu. Sam tak robiłem ze swoim skuterem przed przeglądem gwarancyjnym, na który zresztą nie pojechałem.

Rada dla Ciebie, moje doświadczenie.

Zanim zdałem prawo jazdy i w ogóle zacząłem na nie zbierać to dorobiłem się skutera. Router City line. Dałem za niego chyba 1700 zł. Nówką z Media Expert. Przejeździłem nim 1,5 roku. Codziennie do pracy 14 km w jedną stronę i dodatkowe 50-60km w tygodniu. Nie wiem ile mam na nim nabite kilometrów. Bo potem linka została wyciągnięta. Przejeździłem nim każdą porę roku. Od wiosny, do zimy. Dopiero przy -25 nie chciał mi odpalić nawet "z kopa". Jedyne co wymieniałem to filtry, oleje i raz przepaliła się żarówka.

Decyzja zależy od Ciebie.
Gdybym jeszcze raz miał wybrać jaki skuter kupić, znów poszedłbym po takiego.
bart1500
Początkujący

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jedziesz na majówkę? Umyj auto! Jedziesz na majówkę? Umyj auto!
    Utrzymanie w czystości szyb i świateł to obowiązek każdego kierowcy, ponieważ widoczność ma wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Zapowiadana na majówkę zmienna pogoda powinna zmobilizować prowadzących auta do skontrolowania ...
    Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyna i różowy Old Car
      Model zalenie sterowany - offroad RC, 7
      Brush E Runabout, 1911 rok
      Honda Civic IV, przed startem